Champions League - Round of 16
February 24
Atalanta
Real Madrid
Borussia Moenchengladbach
Manchester City
Europa League - Round of 32
February 24
Tottenham Hotspur
Wolfsberger AC
England - Championship
February 24
Barnsley
Stoke City
Brentford
Sheffield Wednesday
Swansea City
Coventry City
AFC Bournemouth
Cardiff City
Blackburn Rovers
Watford
Preston North End
Queens Park Rangers
England - League 2
February 24
Walsall
Newport County
Forest Green Rovers
Southend United
Spain - LaLiga Santander
February 24
Barcelona
Elche
France - Ligue 1
February 24
Nimes
Lorient
Netherlands - Eredivisie
February 24
Willem II
ADO Den Haag
FC Groningen
Feyenoord
Scotland - Premiership
February 24
St. Mirren
Motherwell
Turkey - 1st Lig
February 24
Adanaspor
Giresunspor
Samsunspor
Eskisehirspor
Akhisarspor
Istanbulspor
Czech Republic - 1st League
February 24
Jablonec
Slovacko
FC Fastav Zlin
Mlada Boleslav
Euro Women - Qualification: Group B
February 24
Italy
Israel
South America - Copa Libertadores: Qualification
February 24
Liverpool FC
Universidad Catolica
Universidad Cesar Vallejo
Caracas
Africa - Champions League: group B
February 24
Al Hilal Omdurman
TP Mazembe
International - Friendlies
February 24
Guatemala
Nicaragua
Angola - Girabola
February 24
Kuando Kubango FC
FC Bravos do Maquis
CD Huila
Sagrada Esperanca
Argentina - Cup
February 24
Lanus
Real Pilar
Armenia - Premier League
February 24
Lori
Alashkert FC
Shirak
Van
Armenia - 1st League
February 24
Noravank
West Armenia
Australia - A-League
February 24
Western Sydney Wanderers FC
Brisbane Roar FC
Adelaide United
Western United FC
Melbourne Victory
Wellington Phoenix
Bangladesh - Premier League
February 24
Bashundhara Kings
Sheikh Russel KC
Saif SC
Uttar Baridhara Club
Brazil - Copa Verde
February 24
Remo
Brasiliense
Brazil - Amazonense: Group B
February 24
Sao Raimundo EC AM
Fast Clube
Brazil - Baiano
February 24
Atletico Alagoinhas
Vitoria
EC Jacuipense
UNIRB FC
Juazeirense
Fluminense de Feira
Doce Mel
Bahia
Brazil - Maranhense
February 24
Bacabal
Pinheiro MA
Timon MA
Pinheiro MA
Moto Club MA
SE Juventude
Brazil - Pernambucano
February 24
Vera Cruz
Sport Recife
Salgueiro
Afogados da Ingazeira
Brazil - Piauiense
February 24
Fluminense PI
Altos
Tiradentes PI
4 de Julho
Picos
River AC
Brazil - Potiguar: 1st Stage
February 24
ACD Potiguar
Santa Cruz RN
Brazil - Sergipano
February 24
Maruinense
Sergipe
Dorense
AO Itabaiana
Colombia - Primera A: Apertura
February 24
Atletico Junior
Millonarios
America de Cali
Envigado
Rionegro Aguilas
La Equidad
Bucaramanga
Atletico Nacional
Colombia - Primera B: Apertura
February 24
Cortulua
Real San Andres
Congo - Ligue 1
February 24
Cara Brazzaville
Inter Club Brazzaville
Leopards de Dolisie
Diables Noirs
Nico-Nicoye
Patronage Sainte-Anne
Racing Club de Brazzaville
AS Otoho
Croatia - Cup
February 24
Sibenik
NK Istra 1961
Cyprus - 2. Division
February 24
Achyronas Liopetriou
Akritas Chlorakas
Alki Oroklinis
PAEEK
Aris Limassol
Ypsonas
Enosis Neon THOI Lakatamia
Ayia Napa
Kouris Erimis
Digenis Morphou
Omonia Aradippou
ASIL Lysi
Omonia Psevda
AEZ Zakakiou
PO Xylotympou 2006
Anagennisi Deryneia
Othellos Athienou
Onisilos Sotira
Cyprus - Cup
February 24
Karmiotissa Pano Polemidion
Anorthosis
APOEL Nicosia
Omonia Nicosia
Egypt - Cup
February 24
Aswan FC
Sohag SC
England - Isthmian League
February 24
Cray Wanderers
Bognor Regis Town
England - Premier League U-18
February 24
Wolverhampton Wanderers U18
Manchester City U18
Ethiopia - Premier League
February 24
Hadiya Hosahina FC
Jimma Aba Jifar FC
Fasil Kenema SC
Sebeta City FC
Germany - 3rd Liga
February 24
Dynamo Dresden
Bayern Munich II
Germany - Regionalliga Südwest
February 24
TSV Steinbach
Aalen
FC Giessen
Elversberg
Sonnenhof Grossaspach
TuS RW Koblenz
Germany - Regionalliga West
February 24
Wuppertal
Alemannia Aachen
Bonner SC
SC Wiedenbrueck
Oberhausen
SV Straelen
Ghana - Premier League
February 24
Aduana Stars
Inter Allies FC
Ebusua Dwarfs
King Faisal
Liberty Professionals
Hearts of Oak
Medeama SC
Eleven Wonders
WAFA
Karela United
Legon Cities FC
Elmina Sharks
Gibraltar - National League
February 24
St Joseph's
Europa FC
Greece - Super League
February 24
AE Larissa
Lamia
Greece - Super League 2
February 24
Doxa Dramas
Ergotelis
Honduras - Liga Nacional: Clausura
February 24
Real de Minas
Platense FC
CD Motagua
CD Real Sociedad
CD Vida
CD Marathon
Hungary - Cup
February 24
Paksi SE
Budafok
Tallya KSE
MTK Budapest
Zalaegerszeg
Budapest Honved
Debrecen
BFC Siofok
Puskas FC Academy
Ujpest
Haladas
Varda SE
Ferencvaros
Fehervar FC
India - Indian Super League
February 24
Odisha FC
Mumbai City FC
India - I-League
February 24
Churchill Brothers
Neroca FC
Indian Arrows
TRAU
Iraq - Premier League
February 24
Erbil
Baghdad FC
Al Hedood
Al Minaa
Naft Al Junoob
Al Talaba
Al Zawraa
Al Shorta
Israel - Ligat Ha'Al
February 24
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petach Tikva
Beitar Jerusalem
Italy - Serie C: Group A
February 24
Olbia
Pro Sesto
Italy - Serie C: Group C
February 24
Paganese
Catania
Italy - Serie D: Group A
February 24
ACSD Saluzzo
AS Casale
ASDC Gozzano
AC Legnano
Bra
Fossano
Castellanzese
Sanremese
Citta di Varese
ASD Imperia
Derthona
Folgore Caratese
Lavagnese
Arconatese
P.D.H.A.E.
Caronnese
ASD Calcio Chieri 1955
Sestri Levante
Borgosesia
Vado
Italy - Serie D: Group B
February 24
Breno
Cavenago Fanfulla
Brusaporto
NibionnOggiono
Calvina
Franciacorta FC
Caravaggio
Sona
Crema
AS Vis Nova Giussano
Real Calepina
Scanzorosciate
Seregno
Virtus Bergamo Alzanoseriate
Tritium
Pontisola
Villa D'Alme
Union ASD Casatese
Italy - Serie D: Group C
February 24
ASD Manzanese
Virtus Bolzano
Belluno
ArzignanoChiampo
Caldiero Terme
Adriese
Clodiense
Delta Calcio Rovigo
Luparense
Cartigliano
Mestre
Chions
Montebelluna
Campodarsego
Trento
Este
Union Feltre
Ambrosiana
Union San Giorgio-Sedico
Cjarlins Muzane
Italy - Serie D: Group D
February 24
Forli
Rimini
GS Bagnolese
Aglianese
Lentigione
Correggese
Mezzolara
Sammaurese
Prato
Corticella
Real Forte Querceta
Ghivizzano Borgoamozzano
SSDRL Marignanese Calcio
Seravezza
Sasso Marconi
Progresso
Pro Livorno 1919 Sorgenti
Fiorenzuola
Italy - Serie D: Group E
February 24
ASD Trastevere
Sangiovannese
Aquila Montevarchi
Grassina
Foligno
Tiferno Lerchi
Pianese
Flaminia
San Donato
Montespaccato
Sinalunghese
Ostia Mare
Trestina
Cannara
US Gavorrano
Lornano Badesse
Robur Siena
Scandicci
Italy - Serie D: Group F
February 24
ASD Pineto
Castelnuovo Vomano
ASD Porto Sant Elpidio
Vastogirardi
Aprilia
Castelfidardo
Atletico Terme Fiuggi
Matese
Montegiorgio
Cynthialbalonga
Olympia Agnonese
Campobasso
Real Giulianova
Vastese
Recanatese
Tolentino
Rieti
SN Notaresco
Italy - Serie D: Group G
February 24
Afragolese
Gladiator
Arzachena
Torres
Carbonia
ASD Lanusei
Insieme Formia
Giugliano
Latina
Nola
Monterosi
Cassino
Muravera
Latte Dolce
Nocerina
Savoia
Vis Artena
Team Nuova Florida 2005
Italy - Serie D: Group H
February 24
AZ Picerno ASD
ACD Nardo
Audace Cerignola
Fidelis Andria
Bitonto
Taranto
Brindisi
Aversa Normanna
Casarano
Portici
Francavilla
Sporting Fulgor Molfetta
Lavello
Team Altamura
Puteolana
Gravina
Sorrento
Citta di Fasano
Italy - Serie D: Group I
February 24
Acireale
Troina
Calcio Biancavilla 1990
Messina
Castrovillari
Paterno
Citta di Messina
Dattilo Noir
Cittanovese
Rende
Gelbison Cilento
San Luca
Marina di Ragusa
Sant'Agata
Roccella
Licata
Rotonda
Santa Maria Cilento
Kenya - Premier League
February 24
AFC Leopards
Ulinzi Stars
Mathare United
Wazito FC
Sofapaka
KCB
Western Stima
Nairobi City Stars
Zoo FC
Kakamega Homeboyz
Kosovo - Superliga
February 24
FC Prishtina
Drita
Gjilani
Ballkani
Trepca 89
Llapi
Luxembourg - National Division
February 24
AS Jeunesse Esch
RM Hamm Benfica
FC Differdange 03
Union Titus Petange
FC Etzella Ettelbruck
Swift Hesperange
FC Rodange 91
FC Progres Niederkorn
Racing FC Union Luxembourg
F91 Dudelange
US Hostert
CS Fola Esch
US Mondorf les Bains
FC Victoria Rosport
Una Strassen
FC Wiltz 71
Malta - 1st Division
February 24
St. George's FC
Swieqi United F.C.
Malta - Malta FA Trophy
February 24
Hibernians
Zejtun Corinthians FC
Mexico - Liga de Expansion MX: Clausura
February 24
Jaibos Tampico Madero
Mineros de Zacatecas
Cimarrones de Sonora
Dorados
Alebrijes Oaxaca
Correcaminos de la UAT
Mexico - Liga Premier: Serie A Apertura: Group 2
February 24
Ciervos
Cruz Azul Hidalgo
Inter Playa del Carmen
Club Canoneros Marina
Moldova - National Division
February 24
Speranta
Dinamo-Auto
Zimbru
FC Sheriff
Nigeria - NPFL
February 24
Enyimba
Akwa United
Kano Pillars
Sunshine Stars
Kwara United
Abia Warriors
Nasarawa United
Ifeanyi Ubah United
Plateau United
Jigawa Golden Stars
Warri Wolves FC
Rivers United FC
Wikki Tourist
Enugu Rangers
Palestine - West Bank Premier League
February 24
Hilal AL Quds
Shabab Al Amari
Taraji Wadi Al-Nes
Markez Balata
Shabab Alsamu
Tubas
Paraguay - Division Profesional: Apertura
February 24
Guairena
Libertad
Portugal - Campeonato de Portugal: Group C
February 24
Maritimo B
FC Pedras Rubras
Portugal - Campeonato de Portugal: Group D
February 24
Lusitano FCV
Lusitania Lourosa
Beira-Mar
RD Agueda
Portugal - Campeonato de Portugal: Group F
February 24
Ufc Almeirim
Santarem
Portugal - Campeonato de Portugal: Group G
February 24
Belenenses Sad B
Sporting CP B
Portugal - Campeonato de Portugal: Group H
February 24
Esperanca de Lagos
Louletano
Russia - Youth League: Group A
February 24
Dinamo Moscow Youth
FC Spartak Moscow Reserve
PFC Sochi Youth
Rostov Youth
Russia - Youth League: Group B
February 24
Strogino Moscow Youth
Ural Youth
Rwanda - Premier League
February 24
AS Kigali
Rutsiro FC
Espoir FC
APR FC
San Marino - Campionato
February 24
Cosmos
Domagnano
Slovenia - Prva Liga
February 24
Tabor
Maribor
Olimpija Ljubljana
Domzale
NK Celje
NK Bravo
South Africa - Premier League
February 24
TS Galaxy
Bloemfontein Celtic
SuperSport United
Orlando Pirates
Spain - Segunda B: Group I - Group A
February 24
Guijuelo
Zamora
Racing de Ferrol
Celta Vigo B
Spain - Segunda B: Group I - Group B
February 24
Numancia
Leonesa
Switzerland - Super League
February 24
FC Vaduz
Luzern
Switzerland - Cup
February 24
Grasshopper
Lausanne
Thailand - Thai League
February 24
Nakhon Ratchasima FC
Samut Prakan City
Police Tero FC
Sukhothai FC
Prachuap FC
Ratchaburi FC
Buriram United
Chiangrai United
Thailand - Thai League 2
February 24
Ayutthaya United FC
Sisaket FC
JL Chiangmai United FC
Uthai Thani FC
MOF Customs United
Khonkaen United FC
Nong Bua Pitchaya FC
Samut Sakhon FC
Siam Navy FC
Kasetsart
Chainat FC
Chiangmai FC
Khonkaen FC
Lampang FC
Nakhon Pathom
Phrae United
Ranong FC
Udon Thani FC
Turkey - 2nd Lig: White Group
February 24
24 Erzincanspor
Usakspor
Amed Sportif
Zonguldak Komurspor
Ankara Demirspor
Sariyer
Ergene Velimese Spor
Manisa Futbol Kulubu
Hekimoglu Trabzon
Sanliurfaspor
Inegolspor
Kocaelispor
Kahramanmarasspor
Hacettepe Spor Kulubu
Nigde Anadolu FK
Corum FK
Sancaktepe Belediyespor
Gumushanespor
Turkey - 2nd Lig: Red Group
February 24
Van Spor Kulubu
Karacabey Belediye Spor
1922 Konyaspor
Pendikspor
Etimesgut Belediyespor
Bayburt Ozel Idarespor
Eyupspor
Bak Spor Kulubu
Karabukspor
Sivas Belediye Spor
Kastamonuspor 1966
Elazigspor
Kirklarelispor
Belediyesi Bodrumspor
Pazarspor
Sakaryaspor
Tarsus Idman Yurdu
Kirsehir Belediyespor
Turgutluspor
Serik Belediyespor
Uganda - Super League
February 24
Kitara FC
URA FC
UPDF FC
Mbarara City
Uganda Police
Onduparaka FC
International - Friendlies: Women
February 24
Netherlands
Germany
Ecuador
Bolivia
International - SheBelieves Cup: Women
February 24
Canada
Brazil