England - Premier League
February 21
West Ham United
Tottenham Hotspur
Aston Villa
Leicester City
Arsenal
Manchester City
Manchester United
Newcastle United
England - League 2
February 21
Newport County
Forest Green Rovers
Spain - LaLiga Santander
February 21
Barcelona
Cadiz
Real Sociedad
Deportivo Alaves
SD Huesca
Granada
Athletic Bilbao
Villarreal
Germany - Bundesliga
February 21
Augsburg
Bayer Leverkusen
Hertha Berlin
RasenBallsport Leipzig
Hoffenheim
Werder Bremen
Italy - Serie A
February 21
Parma Calcio 1913
Udinese
AC Milan
Inter
Atalanta
SSC Napoli
Benevento
Roma
France - Ligue 1
February 21
Montpellier
Rennes
Lens
Dijon
Nice
Metz
Nimes
Bordeaux
Strasbourg
Angers
Lorient
Lille
Paris Saint-Germain
Monaco
Netherlands - Eredivisie
February 21
FC Twente
Feyenoord
RKC Waalwijk
Heracles
SC Heerenveen
FC Groningen
PSV Eindhoven
Vitesse
Ajax
Sparta Rotterdam
Portugal - Primeira Liga
February 21
Pacos de Ferreira
Vitoria de Guimaraes
Rio Ave
Famalicao
SC Braga
Tondela
Farense
Benfica
Belgium - Jupiler League
February 21
Anderlecht
Kortrijk
Zulte Waregem
Standard Liege
Genk
Beerschot
Royal Antwerp FC
St.Truiden
Belgium - First Division B
February 21
Deinze
Club Brugge U23
Lommel
Lierse Kempenzonen
Turkey - Super Lig
February 21
Erzurum BB
Hatayspor
Gaziantep FK
Antalyaspor
Sivasspor
Kayserispor
Fenerbahce
Goztepe
Scotland - Premiership
February 21
Rangers
Dundee United
Ross County
Celtic
Brazil - Serie A
February 21
Fortaleza
Bahia
Corinthians
Vasco da Gama
Flamengo
Internacional
Sport Recife
Atletico MG
Gremio
Athletico Paranaense
Santos FC
Fluminense
Goias
Bragantino
Italy - Serie B
February 21
Reggina
Pordenone Calcio
Lecce
Cosenza
France - Cup
February 21
Aubagne *
Lege Cap Ferret
Guichen
Olympique Saumur
OM Aire sur La Lys
Beauvais
Rumilly Albanai *
Prix-les-Mezieres
Canet Roussillon *
Stade Poitevin
Le Puy *
Chamalieres
Les Herbiers
Voltigeurs de Chateaubriant
Olympique Ales
Fabregues
Schiltigheim
Sedan
St Brice
GFC Ajaccio
UF Maconnais
Saint Louis Neuweg *
Spain - LaLiga Smartbank
February 21
Leganes
Tenerife
Mallorca
Almeria
Girona
Castellon
Lugo
Logrones
Malaga
Rayo Vallecano
Germany - 2nd Bundesliga
February 21
Fortuna Duesseldorf
Hannover 96
Karlsruher SC
Nuernberg
Wuerzburger Kickers
Hamburger SV
Netherlands - Eerste Divisie
February 21
NEC Nijmegen
De Graafschap
Portugal - Segunda Liga
February 21
Leixoes
Estoril
Penafiel
FC Porto B
Academico Viseu
Arouca
Turkey - 1st Lig
February 21
Tuzlaspor
Boluspor
Balikesirspor
Bursaspor
Czech Republic - 1st League
February 21
Karvina
Slovan Liberec
SK Dynamo Ceske Budejovice
Opava
Viktoria Plzen
Bohemians 1905
Teplice
Slavia Prague
Denmark - Superliga
February 21
AC Horsens
OB
Randers FC
FC Nordsjaelland
AGF
SoenderjyskE
Broendby IF
Vejle Boldklub
Denmark - 1st Division
February 21
Fredericia
Esbjerg fB
Vendsyssel FF
Viborg
Ukraine - Premier League
February 21
Inhulets Petrove
Vorskla
Shakhtar Donetsk
Rukh Vynnyky
Desna
Dynamo Kyiv
Africa - Confederation Cup: Qualification
February 21
NAPSA Stars FC
Gor Mahia
US Monastir
Raja Casablanca
Primeiro de Agosto
Namungo FC
Motema Pembe
Al-Ahli Benghzi *
Coton Sport
AS Sonidep
JS Kabylie
Stade Malien de Bamako
Orlando Pirates
Galaxy
ASC Jaraaf
FC Platinum
Pyramids FC
Racing Club Dabidjan
ES Setif
Asante Kotoko SC
Salitas
AS Bouenguidi
Tihad Casablanca
Nkana FC
Albania - Kategoria Superiore
February 21
Skenderbeu
Vllaznia
Kukesi
Partizani
Albania - 1st League: Group A
February 21
KS Burreli
FK Vora
KS Korabi Peshkopi
KF Veleciku Koplik
Albania - 1st League: Group B
February 21
KF Elbasani
FK Tomori Berat
KS Pogradeci
KS Besa Kavaje
Andorra - 1st Division
February 21
CE Carroi
Atletic Escaldes
UE Santa Coloma
Inter Club d'Escaldes
Penya Encarnada d'Andorra
FC Santa Coloma
Sant Julia
UE Engordany
Angola - Girabola
February 21
CR Caala
CD Huila
Santa Rita
Recreativo Do Libolo
Wiliete SC
Sagrada Esperanca
Argentina - Cup
February 21
Atlanta
Villa San Carlos *
Argentina - Copa de la Liga Profesional: Group A
February 21
Sarmiento
Velez Sarsfield
Patronato de Parana
Independiente
Argentina - Copa de la Liga Profesional: Group B
February 21
River Plate
Rosario Central
Argentinos Juniors
Club Atletico Platense
Armenia - Premier League
February 21
Ararat
Urartu FC
Ararat Armenia
Pyunik
Australia - A-League
February 21
Melbourne City FC
Newcastle Jets
Melbourne Victory
Newcastle Jets
Wellington Phoenix
Western Sydney Wanderers FC
Australia - W-League
February 21
Melbourne City FC
Canberra United FC
Sydney FC
Adelaide United
Brisbane Roar FC
Perth Glory
Austria - Bundesliga
February 21
Admira Moedling
LASK
Sturm Graz
Wolfsberger AC
Salzburg
Rapid Wien
Austria - 2. Liga
February 21
SK Austria Klagenfurt
SK Rapid Wien II
Brazil - Recopa Catarinense
February 21
Chapecoense AF
Joinville *
Brazil - Copa Verde
February 21
Brasiliense
Remo
Brazil - Alagoano
February 21
ASA
Jacyoba AC
CE Olhodaguense
Desportivo Alianca
Brazil - Amazonense: Group A
February 21
Manaus FC
Amazonas FC AM
Brazil - Amazonense: Group B
February 21
EC Iranduba Amazonia AM
Sao Raimundo EC AM
Brazil - Baiano
February 21
Bahia
Juazeirense
Bahia de Feira
EC Jacuipense
Fluminense de Feira
Atletico Alagoinhas
Brazil - Brasiliense
February 21
Samambaia
Sobradinho EC
Unai EC
Bosque Formosa EC
Brazil - Maranhense
February 21
SE Juventude
Iape
Moto Club MA
Imperatriz
Brazil - Piauiense
February 21
4 de Julho
Fluminense PI
Altos
Flamengo PI
Brazil - Tocantinense
February 21
Araguacema
Gurupi
Palmas
Interporto
Tocantinopolis
Tocantins
Bulgaria - Parva Liga
February 21
Beroe
Slavia Sofia
Etar
Levski Sofia
Bulgaria - Vtora Liga
February 21
Yantra
Pirin Blagoevgrad
Ludogorets Razgrad II
Dobrudzha Dobrich
Colombia - Primera A: Apertura
February 21
Chico FC
Atletico Junior
La Equidad
Once Caldas
Deportivo Pasto
CD Jaguares
Santa Fe
Independiente Medellin
Congo - Ligue 1
February 21
AS Kondzo
Diables Noirs
Nico-Nicoye
JS Talangai
AS Otoho
Patronage Sainte-Anne
FC Nathalys de Pointe-Noire
Racing Club de Brazzaville
Inter Club Brazzaville
Leopards de Dolisie
Costa Rica - Primera División: Clausura
February 21
Municipal Perez Zeledon
Deportiva San Carlos
C.S. Cartagines
LD Alajuelense
Guadalupe FC
Grecia
Costa Rica - Liga de Ascenso: Clausura: Group A
February 21
Marineros de Puntarenas
Municipal Garabito
Costa Rica - Liga de Ascenso: Clausura: Group B
February 21
Municipal San Ramon
Deportiva Carmelita
Croatia - 1st League
February 21
Osijek
Rijeka
Hajduk Split
Dinamo Zagreb
Croatia - 2nd League
February 21
Dinamo Zagreb B
Hajduk Split B
Cyprus - 1. Division
February 21
Ethnikos Achnas
AEL Limassol
Apollon Limassol
Enosis Paralimni
DR Congo - Ligue 1
February 21
J.S. Bazano
Simba
Ecuador - Serie A: 1st Stage
February 21
Manta
Barcelona SC
Orense
Independiente del Valle
Tecnico Universitario
Delfin
Emelec
Deportivo Cuenca
Egypt - Premier League
February 21
El Gounah
Al Mokawloon Al Arab
Ismaily SC
ENPPI
Al-Ittihad Al-Sakandary
Aswan FC
El Salvador - Primera Division: Clausura: 1st stage - Group Central
February 21
Alianza FC
Atletico Marte
Santa Tecla FC
CD Chalatenango
El Salvador - Primera Division: Clausura: 1st stage - Group Occidental
February 21
CD Sonsonate
Isidro Metapan
Once Deportivo
CD FAS
El Salvador - Primera Division: Clausura: 1st stage - Group Oriental
February 21
Firpo
CD Aguila
England - Premier League 2: Division 1
February 21
Southampton U23
Derby County U23
Ethiopia - Premier League
February 21
Jimma Aba Jifar FC
Sidama Bunna SC
Hawassa Kenema SC
Fasil Kenema SC
Finland - Suomen Cup: Group B
February 21
IFK Mariehamn
Honka
Georgia - Super Cup
February 21
Dinamo Tbilisi *
FC Gagra
Germany - 3rd Liga
February 21
Bayern Munich II
Viktoria Koeln 1904
Magdeburg
SC Verl
Germany - Regionalliga Südwest
February 21
Hessen Kassel
Eintracht Stadtallendorf
Ghana - Premier League
February 21
Bechem United
Legon Cities FC
Berekum Chelsea
Dreams FC
Eleven Wonders
Great Olympics
Elmina Sharks
Medeama SC
Hearts of Oak
Ebusua Dwarfs
Karela United
Liberty Professionals
Greece - Super League
February 21
NFC Volos
Apollon Smyrnis
PAOK FC
Lamia
PAS Giannina
OFI Crete
Olympiacos
Aris
Greece - Super League 2
February 21
Apollon Larissa
Chania FC
Ionikos
Levadiakos
Trikala
Diagoras Rodos
Xanthi
OF Ierapetra
Guatemala - Liga Nacional: Clausura
February 21
Coban Imperial
CSD Municipal
Guastatoya
Sanarate
Santa Lucia Cotzumalguapa
Antigua Guatemala
Honduras - Liga Nacional: Clausura
February 21
CD Olimpia
Real de Minas
Honduras Progreso
CD Vida
Hungary - OTP BANK Liga
February 21
Budafok
Puskas FC Academy
Paksi SE
Varda SE
Hungary - NB II
February 21
Debreceni EAC
Szolnok
Dorogi FC
Kazincbarcikai BSC
FC Ajka
Haladas
Gyirmot
BFC Siofok
Nyiregyhaza Spartacus FC
Gyori ETO
Pecsi MFC
Aqvital FC Csakvar
Soroksar SC
Bekescsaba
Kaposvari
Szentlorinc
Szeged 2011
Debrecen
Vasas Budapest
Budaors
Iceland - League Cup: Group 4
February 21
Fjoelnir
Fylkir
India - Indian Super League
February 21
Bengaluru FC
FC Goa
Kerala Blasters FC
Chennaiyin FC
Israel - Cup
February 21
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Kfar Shalem
Agudat Sport Ashdod
Hapoel Ironi Akko
Beitar Jerusalem
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Tel Aviv
Italy - Serie C: Group A
February 21
Carrarese
Novara
Pro Patria
Pergolettese
AlbinoLeffe
Grosseto
Juventus U23
Lucchese
Piacenza
Lecco
Pontedera
Alessandria
Pro Sesto
Pistoiese
Pro Vercelli
Olbia
Livorno
Renate
Como
Giana Erminio
Italy - Serie C: Group B
February 21
Vis Pesaro
Perugia
Legnago Salus
Gubbio
Modena
Sambenedettese
S.S. Arezzo
Matelica
Virtus Verona
Triestina
Fermana
Imolese Calcio
Sudtirol
Calcio Padova
Mantova
Alma Juventus Fano
Italy - Serie C: Group C
February 21
Palermo
Catanzaro
Catania
Bari
Foggia
Ternana
Monopoli
Cavese
Paganese
Turris
Potenza
Virtus Francavilla
Trapani
Bisceglie
Viterbese
Vibonese
Juve Stabia
Teramo
Casertana
Avellino
Italy - Serie D: Group A
February 21
AC Legnano
ASD Calcio Chieri 1955
AS Casale
Lavagnese
Caronnese
Bra
Fossano
Castellanzese
Sanremese
Arconatese
Folgore Caratese
ACSD Saluzzo
P.D.H.A.E.
Citta di Varese
Italy - Serie D: Group B
February 21
Pontisola
Caravaggio
Virtus Bergamo Alzanoseriate
Villa D'Alme
Italy - Serie D: Group C
February 21
Adriese
Luparense
Ambrosiana
Belluno
Campodarsego
Union San Giorgio-Sedico
Chions
Clodiense
Cjarlins Muzane
Union Feltre
Delta Calcio Rovigo
Trento
Virtus Bolzano
Montebelluna
Italy - Serie D: Group D
February 21
Correggese
Sasso Marconi
Corticella
GS Bagnolese
Progresso
Mezzolara
Sammaurese
Pro Livorno 1919 Sorgenti
Seravezza
Forli
Italy - Serie D: Group E
February 21
Cannara
Aquila Montevarchi
Flaminia
Sinalunghese
Grassina
ASD Trastevere
Lornano Badesse
San Donato
Montespaccato
Trestina
Ostia Mare
Robur Siena
Sangiovannese
Foligno
Scandicci
US Gavorrano
Tiferno Lerchi
Pianese
Italy - Serie D: Group F
February 21
Campobasso
Aprilia
Castelfidardo
Montegiorgio
Castelnuovo Vomano
Atletico Terme Fiuggi
Cynthialbalonga
Recanatese
Matese
Olympia Agnonese
SN Notaresco
ASD Pineto
Tolentino
ASD Porto Sant Elpidio
Vastogirardi
Real Giulianova
Italy - Serie D: Group G
February 21
ASD Lanusei
Muravera
Cassino
Insieme Formia
Giugliano
Nocerina
Gladiator
Latina
Latte Dolce
Arzachena
Nola
Vis Artena
Savoia
Monterosi
Team Nuova Florida 2005
Afragolese
Torres
Carbonia
Italy - Serie D: Group H
February 21
ACD Nardo
Sorrento
Aversa Normanna
Casarano
Citta di Fasano
Puteolana
Fidelis Andria
Bitonto
Portici
Francavilla
Taranto
AZ Picerno ASD
Team Altamura
Audace Cerignola
Italy - Serie D: Group I
February 21
Dattilo Noir
Castrovillari
Licata
Marina di Ragusa
Messina
Cittanovese
Paterno
Roccella
Rende
Acireale
San Luca
Citta di Messina
Sant'Agata
Calcio Biancavilla 1990
Santa Maria Cilento
Gelbison Cilento
Troina
Rotonda
Italy - Campionato Primavera 1
February 21
Sampdoria Primavera
AC Milan Primavera
Atalanta Primavera
Lazio Primavera
Kosovo - Superliga
February 21
Llapi
Gjilani
Ballkani
Feronikeli
Luxembourg - National Division
February 21
FC Progres Niederkorn
US Hostert
RM Hamm Benfica
FC Differdange 03
Malta - Premier League
February 21
Valletta
Santa Lucia F.C.
Lija
Hibernians
Mosta
Sirens FC
Hamrun Spartans
Balzan FC
Malta - 1st Division
February 21
Marsa FC
Swieqi United F.C.
Pieta
Saint Andrews
Zebbug Rangers
Naxxar Lions FC
Mexico - Liga MX Guard1anes: Clausura
February 21
Cruz Azul
Toluca
Atlas
CF America
Pumas
Leon
Queretaro FC
Puebla
Mexico - Liga de Expansion MX: Clausura
February 21
Dorados
Venados FC
Mexico - Liga Premier: Serie A Apertura: Group 2
February 21
Azores de Hidalgo
Zitacuaro *
Mexico - Liga MX U20: Clausura
February 21
Pumas Unam
Leon
Queretaro
Puebla
Tigres U20
Club Tijuana de Caliente U20
Morocco - Botola Pro
February 21
RSB Berkane
Chabab Mohammedia
Rapide Club Oued Zem
Difaa El Jadida
MAS Fes
Hassania Agadir
Morocco - Botola Pro 2
February 21
IZK
Racing de Casablanca
Salmi
Union Touarga Sport
Stade Marocain
KACM
New Zealand - Premiership
February 21
Waitakere United
Hawke's Bay United
Eastern Suburbs
Hamilton Wanderers
Nigeria - NPFL
February 21
Abia Warriors
Warri Wolves FC
Enugu Rangers
Kwara United
Ifeanyi Ubah United
Katsina United
Jigawa Golden Stars
Nasarawa United
Lobi Stars
Kano Pillars
MFM FC
Adamawa United
Rivers United FC
Enyimba
Sunshine Stars
Heartland Owerri
North Macedonia - First League
February 21
FK Borec
Shkupi
FK Sileks
KF Shkendija
FK Struga
FK Makedonija Gjorče Petrov
FK Vardar Skopje
Pelister
Renova
Belasica
Panama - LPF: Apertura - East
February 21
Plaza Amador
Tauro FC
Alianza FC
AF Sporting San Miguelito
Panama - LPF: Apertura - West
February 21
Veraguas FC
CD Universitario
Paraguay - Division Profesional: Apertura
February 21
Cerro Porteno
Guairena
Nacional
Libertad
Poland - Ekstraklasa
February 21
Zaglebie Lubin
Rakow Czestochowa
Lech Poznan
Slask Wroclaw
Portugal - Campeonato de Portugal: Group A
February 21
CD Cerveira
Vilaverdense FC
Merelinense
Aguia Vimioso
Pedras Salgadas
Vianense
Vidago FC
Braga B
Portugal - Campeonato de Portugal: Group B
February 21
Rio Ave B
Tirsense
Berco SC
AD Fafe
Brito FC
Camacha
Mondinense FC
Aves
Portugal - Campeonato de Portugal: Group C
February 21
Trofense
Maritimo B
Coimbroes
Paredes
Gondomar
Leca
Salgueiros
Amarante FC
Vila Real
FC Pedras Rubras
Camara Lobos
Vila Real
Uniao da Madeira
FC Pedras Rubras
Portugal - Campeonato de Portugal: Group D
February 21
AD Castro Daire
Beira-Mar
Anadia
Canelas 2010
Espinho
Vila Cortez
SC Joao Ver
Valadares Gaia
Portugal - Campeonato de Portugal: Group E
February 21
Condeixa
GRAP
Mortagua FC
Benfica Castelo Branco
Oliveira Hospital
Carapinheirense
Vitoria de Sernache
CD Alcains
Portugal - Campeonato de Portugal: Group F
February 21
Caldas
Santarem
Alverca
Sintrense
Fatima
Sacavenense
Loures
Ufc Almeirim
Pero Pinheiro
S.U. 1 de Dezembro
Portugal - Campeonato de Portugal: Group G
February 21
Praiense
Sporting Ideal
Belenenses Sad B
Rabo de Peixe
Fontinhas
Sporting CP B
Oriental
Real SC
Portugal - Campeonato de Portugal: Group H
February 21
Pinhalnovense
Vitoria FC Sad
Esperanca de Lagos
Moncarapachense
Lusitano Ginasio Clube
Aljustrelense
Olhanense
Juventude Evora
Portugal - U23 Championship: Championship Round
February 21
CS Maritimo
Leixoes SC
Portugal - Campeonato Nacional: North: Relegation Round Women
February 21
Gil Vicente FC
AD Ovarense
Portugal - Campeonato Nacional: South: Relegation Round Women
February 21
CA Ouriense
CF Benfica
Romania - Liga 1
February 21
Gaz Metan Medias
CFR Cluj
Astra Giurgiu
Dinamo Bucuresti
Romania - Liga II
February 21
Rapid Bucuresti
Ripensia Timisoara
CSM Slatina
CS Mioveni
Russia - Russian Cup: Final Stage
February 21
CSKA Moscow
SKA-Khabarovsk
FC Krasnodar
PFC Sochi
Lokomotiv Moscow
FC Tambov
FC Rostov
FK Akhmat
Rwanda - Premier League
February 21
AS Kigali
Espoir FC
Rutsiro FC
Sunrise
APR FC
Marines FC Gisenyi
Saudi Arabia - Division One
February 21
Al Adalh
Al Najoom
Hajer FC Al-Hasa
Al Taee
AL Draih
Al Bukayriyah
Al Kawkab
Najran SC
Ohud Medina
Al Thoqbah Club
Al Nahda FC KSA
Al Jabalain
Scotland - Premier League 1 Women
February 21
Forfar Farmington LFC
Celtic LFC
Glasgow City
Spartans WFC
Hibernian LFC
Heart of Midlothian WFC
Motherwell LFC
Rangers LFC
Serbia - Super Liga
February 21
Mladost Lucani
Vojvodina
Napredak
Indjija
Partizan Beograd
FK Radnik Surdulica
Proleter
FK Metalac
FK Spartak Subotica
FK Crvena Zvezda
Serbia - Prva Liga
February 21
Dinamo Vranje
FK Graficar
Radnicki Sremska Mitrovica
FK IMT Beograd
Slovakia - Fortuna Liga
February 21
DAC 1904 Dunajska Streda
Zilina
Slovenia - Prva Liga
February 21
Domzale
Tabor
Aluminij
Olimpija Ljubljana
South Africa - Premier League
February 21
Cape Town City FC
Moroka Swallows
Tshakhuma FC
Stellenbosch FC
South Africa - 1st Division
February 21
Free State Stars
Bizana Pondo Chiefs
Polokwane City
Jomo Cosmos
Richards Bay
Uthongathi FC
Spain - Segunda B: Group I - Group A
February 21
Celta Vigo B
Salamanca CF UDS
Unionistas de Salamanca
Zamora
Guijuelo
Coruxo F.C.
Pontevedra
Compostela
Spain - Segunda B: Group I - Group B
February 21
Real Valladolid B
Numancia
Sporting Gijon B
CD Covadonga
UP Langreo
Marino Luanco
Spain - Segunda B: Group II - Group A
February 21
Racing Santander
CD Laredo
Arenas Getxo
Barakaldo
Spain - Segunda B: Group II - Group B
February 21
Ebro
Club Haro Deportivo
Izarra
Osasuna B
SD Tarazona
CD Calahorra
SD Logrones
Ejea
Spain - Segunda B: Group III - Group A
February 21
Badalona
AE Prat
Espanyol B
Llagostera
UE Olot
FC Andorra
Barcelona B
CE L'Hospitalet
UD Cornella
Lleida Esportiu
Spain - Segunda B: Group III - Group B
February 21
Hercules
UD Ibiza
Pena Dep. Santa Eulalia
Orihuela
Valencia B
Villarreal B
Alcoyano
La Nucia
Spain - Segunda B: Group IV - Group A
February 21
Algeciras
San Fernando CD
Atletico Sanluqueno CF
CD Marino
Cadiz B
UD Tamaraceite
Recreativo Huelva
Marbella FC
Las Palmas B
Linense
Spain - Segunda B: Group IV - Group B
February 21
CD El Ejido 2012
Sevilla Atletico
Real Murcia
Yeclano
Cordoba
Linares Deportivo
Spain - Segunda B: Group V - Group A
February 21
Getafe B
Atletico Madrid B
Real Madrid Castilla
Poblense
Las Rozas CF
San Sebastian de los Reyes
Rayo Majadahonda
Internacional de Madrid CF
Spain - Segunda B: Group V - Group B
February 21
Socuellamos
Melilla
Villarrubia CF
Villarrobledo
CD Badajoz
CF Talavera de la Reina
Extremadura
Villanovense
Sweden - Cup: Group 1
February 21
Halmstads BK
GAIS
Malmoe FF
Vaesteraas SK
Sweden - Cup: Group 3
February 21
Haecken
Dalkurd FF
IK Gauthiod
Helsingborg
Sweden - Cup: Group 4
February 21
Kalmar FF
Umeaa
Djurgaarden
IK Brage
Sweden - Cup: Group 5
February 21
Mjaellby
Akropolis IF
Landskrona BoIS
Oestersunds FK
Switzerland - Super League
February 21
FC Zuerich
Sion
Lugano
Luzern
Young Boys
Servette
Tanzania - Premier League
February 21
Biashara Mara United
Ruvu Shooting
JKT Tanzania
Coastal Union
Thailand - Thai League
February 21
Chiangrai United
Rayong FC
Samut Prakan City
Prachuap FC
Chonburi
Police Tero FC
Sukhothai FC
Nakhon Ratchasima FC
Thailand - Thai League 2
February 21
Udon Thani FC
Chainat FC
Chiangmai FC
Ranong FC
Kasetsart
MOF Customs United
Lampang FC
Ayutthaya United FC
Nakhon Pathom
Khonkaen FC
Tunisia - Ligue 2: Group C
February 21
AS Gabes
Sfax Railways
ES Djerba Midoun
Menzel Bouzelfa
Sporting Ben Arous
Kalaa Sport
Tunisia - Ligue 2: Group D
February 21
AS Kasserine
ES Hamam Sousse
EO Sidi Bouzid
Zarzis
ES Rades
AS Mehamedia
Turkey - 3rd Lig: Group 2
February 21
Nazilli Belediyespor
Erzin Spor
Agri 1970 Spor
Halide Edip Adivar Spor
Buyukcekmece Tepecikspor
Yomraspor
Cengelkoy Futbol Yatirimlari
Belediye Kutahyaspor
Darica Genclerbirligi
Mardin Buyuksehir Basakspor
Karaman Belediyespor
Fethiyespor
Tekirdagspor
Ceyhanspor
Yozgatspor 1959
Kahta 02
Turkey - 3rd Lig: Group 3
February 21
Batman Petrolspor
Elazig Belediyespor
Carsambaspor
Catalcaspor
Icel Idman Yurdu
Golcukspor
Karsiyaka
Yalovaspor
Osmaniyespor
Erbaaspor
Sile Yildizspor
Esenler Erokspor
Soma Spor Dernegi
Cizrespor
Yeni Altindag Belediyespor
Isparta 32 Spor
Turkey - 3rd Lig: Group 4
February 21
Siirt Il Ozel Idaresispor
Duzcespor
Adiyamanspor
Sultanbeyli Belediyespor
Bayrampasa
Kestelspor
Karakopru Belediyespor
Bursa Yildirim Spor
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Bergama Belediyespor
Kozan Spor FK
1954 Kelkit Belediyespor
Muglaspor
68 Aksaray Belediyespor
Silivrispor
Yeni Orduspor
Ukraine - U19 League
February 21
Shakhtar Donetsk U19
FC Rukh LVIV U19
SFC Desna Chernihiv U19
Dynamo Kyiv U19
FC Ingulets U19
FC Vorskla Poltava U19
Uruguay - Primera División: Clausura
February 21
Montevideo Wanderers
Club Atletico Penarol
Rentistas
Montevideo City Torque
Nacional
Fenix
Zambia - Super League
February 21
Young Green Eagles
Power Dynamos
Lusaka Dynamos
Buildcon
International - Friendlies: Women
February 21
Montenegro
North Macedonia
Germany
Belgium
Dominican Republic
Puerto Rico
International - SheBelieves Cup: Women
February 21
USA
Brazil
Argentina
Canada
Japan
Canada
Africa - Africa Cup Of Nations U20: Group B
February 21
Burkina Faso U20
Namibia U20
Tunisia U20
Central African Rep. U20