England - Premier League
February 20
Southampton
Chelsea
Burnley
West Bromwich Albion
Liverpool
Everton
Fulham
Sheffield United
England - Championship
February 20
Coventry City
Brentford
Bristol City
Barnsley
Cardiff City
Preston North End
Huddersfield Town
Swansea City
Millwall
Wycombe Wanderers
Norwich City
Rotherham United
Nottingham Forest
Blackburn Rovers
Queens Park Rangers
AFC Bournemouth
Reading
Middlesbrough
Sheffield Wednesday
Birmingham City
Stoke City
Luton Town
England - League 1
February 20
Gillingham
Bristol Rovers
Accrington Stanley
Shrewsbury Town
Burton Albion
Sunderland
Doncaster Rovers
Hull City
Fleetwood Town
Charlton Athletic
Ipswich Town
Oxford United
Milton Keynes Dons
Northampton Town
Peterborough United
AFC Wimbledon
Portsmouth
Blackpool
Rochdale
Plymouth Argyle
Swindon Town
Crewe Alexandra
Wigan Athletic
Lincoln City
England - League 2
February 20
Barrow
Morecambe
Cheltenham Town
Bradford City
Crawley Town
Colchester United
Leyton Orient
Port Vale
Mansfield Town
Cambridge United
Salford City
Carlisle United
Scunthorpe United
Harrogate
Southend United
Bolton Wanderers
Stevenage
Walsall
Tranmere Rovers
Oldham Athletic
England - National League
February 20
Aldershot Town
Wrexham
Altrincham
Boreham Wood
Barnet
Woking
Bromley
Maidenhead United
Dover
King's Lynn Town
Eastleigh
Stockport County
Hartlepool United
Yeovil Town
Macclesfield Town
Dagenham & Redbridge
Notts County
Chesterfield
Sutton United
Wealdstone
Weymouth
Solihull Moors
Torquay United
FC Halifax Town
Spain - LaLiga Santander
February 20
Elche
Eibar
Atletico Madrid
Levante
Valencia
Celta Vigo
Real Valladolid
Real Madrid
Germany - Bundesliga
February 20
1. FC Köln
VfB Stuttgart
Borussia Moenchengladbach
Mainz 05
Eintracht Frankfurt
Bayern Munich
Freiburg
Union Berlin
Schalke 04
Borussia Dortmund
Italy - Serie A
February 20
Lazio
Sampdoria
Genoa
Hellas Verona
Sassuolo
Bologna
France - Ligue 1
February 20
Saint-Etienne
Reims
Nantes
Marseille
Netherlands - Eredivisie
February 20
FC Emmen
PEC Zwolle
VVV-Venlo
AZ Alkmaar
Fortuna Sittard
ADO Den Haag
Portugal - Primeira Liga
February 20
Belenenses SAD
Nacional
Gil Vicente
Santa Clara
Sporting CP
Portimonense
Belgium - Jupiler League
February 20
Eupen
Oostende
Royal Excel Mouscron
Cercle Brugge
Waasland-Beveren
Sporting Charleroi
Belgium - First Division B
February 20
Waasland-Beveren
Westerlo
RWD Molenbeek
Westerlo
Turkey - Super Lig
February 20
Kasimpasa
Fatih Karagumruk
Denizlispor
Genclerbirligi
Yeni Malatyaspor
Konyaspor
Alanyaspor
Galatasaray
Scotland - Premiership
February 20
Aberdeen
Kilmarnock
Hibernian
Hamilton Academical
Motherwell
St. Johnstone
St. Mirren
Livingston
Brazil - Serie A
February 20
Sao Paulo
Palmeiras
Coritiba
Ceara
Italy - Serie B
February 20
Ascoli Calcio 1898 FC
Salernitana
Brescia
Cremonese
Cittadella
AC Reggiana
L.R. Vicenza Virtus
SPAL
Venezia
Virtus Entella
Chievo Verona
Monza
Pisa
Empoli
France - Ligue 2
February 20
Valenciennes
Troyes
AC Ajaccio
Clermont Foot
Amiens
Sochaux
Chambly
Auxerre
Le Havre
Dunkerque
Nancy
Grenoble
Niort
Pau
Paris FC
Chateauroux
Rodez
Toulouse
France - Cup
February 20
Loon Plage
Boulogne
US Montagnarde *
Stade Briochin
FC Fleury 91
Annecy FC *
Red Star
Quevilly
Spain - LaLiga Smartbank
February 20
Espanyol
Sabadell
Albacete
Sporting Gijon
Las Palmas
Cartagena
Germany - 2nd Bundesliga
February 20
Paderborn
Sandhausen
St. Pauli
Darmstadt
VfL Osnabrück
FC Heidenheim
Netherlands - Eerste Divisie
February 20
TOP Oss
Almere City FC
MVV Maastricht
Excelsior
Portugal - Segunda Liga
February 20
Cova da Piedade
Chaves
Vizela
Casa Pia
Turkey - 1st Lig
February 20
Menemenspor
Akhisarspor
Altinordu
Adanaspor
Giresunspor
Ankaraspor
Istanbulspor
Samsunspor
Scotland - Championship
February 20
Arbroath
Raith Rovers
Ayr United
Inverness CT
Dundee FC
Queen of South
Dunfermline Athletic
Alloa Athletic
Hearts
Greenock Morton
Czech Republic - 1st League
February 20
Pardubice
Banik Ostrava
Pribram
Slovacko
SK Sigma Olomouc
FC Zbrojovka Brno
FC Fastav Zlin
Sparta Prague
Denmark - 1st Division
February 20
Hobro
FC Helsingoer
Hvidovre
Fremad Amager
Ukraine - Premier League
February 20
Mariupol
Zorya
FC Olexandriya
FC Minaj
FC Lviv
FC Kolos Kovalivka
Africa - Confederation Cup: Qualification
February 20
AS Kigali
CS Sfaxien
Albania - Kategoria Superiore
February 20
Apolonia
Bylis
KF Tirana
Teuta Durres
Laci
Kastrioti
Albania - 1st League: Group A
February 20
KS Beselidhja
Partizan Tirana B
Albania - 1st League: Group B
February 20
KS Lushnja
KF Egnatia Rrogozhine
Algeria - Ligue 1
February 20
Paradou AC
Olympique de Medea
ASO Chlef
JS Saoura
WA Tlemcen
CA Bordj Bou Arreridj
Algeria - Ligue 2: East
February 20
CRB Ouled Djellal
HB Chelghoum Laid
DRB Tadjenanet
CA Batna
MO Constantine
USM Annaba
MSP Batna
US Chaouia
Nrb Teleghma
MC EL Eulma
USM Khenchela
AS Khroub
Algeria - Ligue 2: West
February 20
IRB El Kerma
Zr Temouchent
JSM Tiaret
ASM Oran
MC Saida
MCB Oued Sly
OM Arzew
US Remchi
RC Oued Rhiou
SC Ain Defla
Skaf Khemis Miliana
Crb Ain Ouessara
Angola - Girabola
February 20
GD Interclube
FC Bravos do Maquis
Gd Baixa de Cassanje
Primeiro de Agosto
Petroleos Do Lobito
Sporting Cabinda
P. Associacao Do Sambizanga
Kuando Kubango FC
Petro Atletico
Ferrovia Do Huambo
Argentina - Cup
February 20
CA Defensores de Belgrano
Almirante Brown
Tigre *
CA Alvarado
Argentina - Copa de la Liga Profesional: Group A
February 20
Lanus
Defensa y Justicia
Argentina - Copa de la Liga Profesional: Group B
February 20
Arsenal Sarandi
Banfield
Godoy Cruz
Estudiantes
Racing Club
Aldosivi
Armenia - Premier League
February 20
Shirak
Lori
Armenia - 1st League
February 20
West Armenia
Lernayin A.
Australia - A-League
February 20
Sydney FC
Perth Glory
Western United FC
Macarthur FC
Sydney FC
Brisbane Roar FC
Australia - W-League
February 20
Newcastle Jets
Melbourne Victory
Austria - Bundesliga
February 20
Austria Wien
Altach
Hartberg
Ried
WSG Swarovski Tirol
SKN St. Poelten
Austria - 2. Liga
February 20
Floridsdorfer AC
Dornbirn
Kapfenberger SV
Grazer AK
Azerbaijan - Premier League
February 20
Keshla
Zira
FK Neftchi
FK Qabala
Bahrain - Premier League
February 20
Al-Hidd
Budaiya
Bangladesh - Premier League
February 20
Uttar Baridhara Club
Arambagh KS
Saif SC
Bashundhara Kings
Sheikh Russel KC
Abahani Limited Dhaka
Brazil - Alagoano
February 20
CS Alagoano
Murici
Coruripe
CRB
Brazil - Baiano
February 20
Vitoria
Vitoria da Conquista
Brazil - Brasiliense
February 20
Gama
Capital FC
Real FC
Ceilandia
Brazil - Carioca: Preliminary Stage
February 20
America RJ
Americano RJ
Nova Iguacu
AD Cabofriense
Sampaio Correa RJ
Friburguense
Brazil - Cearense: 1st Stage
February 20
Atletico Cearense
Ferroviario
Crato
Icasa
Brazil - Maranhense
February 20
Bacabal
Sampaio Correa
Timon MA
Sampaio Correa
Pinheiro MA
Sao Jose MA
Brazil - Piauiense
February 20
Parnahyba
Picos
Brazil - Sergipano
February 20
Confianca
Atletico Gloriense
Lagarto AC
America EC
Brazil - Tocantinense
February 20
Nova Conquista EC
Capital FC TO
Bulgaria - Parva Liga
February 20
Arda Kardzhali
Botev Vratsa
Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets Razgrad
PFC CSKA-Sofia
Cherno More Varna
Bulgaria - Vtora Liga
February 20
Neftochimic Burgas 1962
Septemvri Sofia
Sozopol
Litex Lovech
Sportist Svoge
Minyor Pernik
Dunav Ruse
Strumska Slava
FK Septemvri Simitli
Kariana Erden
Hebar
Vitosha Bistritsa
Colombia - Primera A: Apertura
February 20
Tolima
Patriotas
Envigado
Bucaramanga
Deportivo Pereira
Rionegro Aguilas
Colombia - Primera B: Apertura
February 20
Boca Juniors de Cali
Orsomarso
Cortulua
Tigres FC
Real San Andres
Union Magdalena
Congo - Ligue 1
February 20
V. Club Mokanda
Cara Brazzaville
Costa Rica - Primera División: Clausura
February 20
Limon
Santos de Guapiles
Sporting San Jose
ADR Jicaral
Costa Rica - Liga de Ascenso: Clausura: Group A
February 20
Puntarenas FC
AD Municipal Liberia
Guanacasteca
AD Santa Rosa
Costa Rica - Liga de Ascenso: Clausura: Group B
February 20
Santa Ana
Cariari
AD Cofutpa
Juventud Escazucena
Costa Rica - Liga de Ascenso: Clausura: Group C
February 20
CS Uruguay
Turrialba
Puerto Golfito
Futbol Consultants
Croatia - 1st League
February 20
NK Istra 1961
NK Varazdin
NK Lokomotiva
HNK Gorica
Croatia - 2nd League
February 20
Bijelo Brdo
NK Croatia Zmijavci
Inter Zapresic
Rudes
Junak
HNK Orijent 1919
Medimurje
Cibalia
NK Dugopolje
Dubrava Zagreb
NK Kustosija
Solin
Opatija
NK Sesvete
Cyprus - 1. Division
February 20
Anorthosis
Doxa Katokopia
Omonia Nicosia
APOEL Nicosia
Cyprus - 2. Division
February 20
AEZ Zakakiou
Kouris Erimis
ASIL Lysi
Alki Oroklinis
Akritas Chlorakas
Othellos Athienou
Anagennisi Deryneia
Aris Limassol
Ayia Napa
Achyronas Liopetriou
Digenis Morphou
Omonia Aradippou
Onisilos Sotira
PO Xylotympou 2006
PAEEK
Enosis Neon THOI Lakatamia
Ypsonas
Omonia Psevda
Ecuador - Serie A: 1st Stage
February 20
LDU de Quito
Nueve de Octubre
Mushuc Runa
Aucas
Guayaquil City
CSD Macara
Egypt - Premier League
February 20
Misr El-Maqasa
Wadi Degla FC
El Salvador - Primera Division: Clausura: 1st stage - Group Oriental
February 20
Jocoro FC
Municipal Limeno
England - Premier League U-18
February 20
Blackburn Rovers U18
Burnley U18
Chelsea U18
Reading U18
Derby County U18
Wolverhampton Wanderers U18
Newcastle United U18
Stoke City U18
Sunderland U18
Liverpool U18
Brighton & Hove Albion U18
Arsenal U18
Aston Villa U18
Tottenham Hotspur U18
Crystal Palace U18
Norwich City U18
Fulham U18
West Bromwich Albion U18
Leeds United U18
Everton U18
Leicester City U18
Southampton U18
Manchester City U18
Middlesbrough U18
Ethiopia - Premier League
February 20
Ethiopia Bunna SC
Hadiya Hosahina FC
Saint George SC
Adama City FC
Finland - Suomen Cup: Group A
February 20
HIFK
FC Lahti
Finland - Suomen Cup: Group C
February 20
KuPS
AC Oulu
SJK
Ilves
Finland - Suomen Cup: Group E
February 20
TPS
PK-35 Helsinki
Finland - Suomen Cup: Group F
February 20
RoPS
KPV
VPS
FF Jaro
Finland - Suomen Cup: Kakkonen Play-off
February 20
PEPO Lappeenranta *
Pargas IF
SJK Akatemia *
Tampereen Ilves 2
France - National
February 20
Cholet
Creteil
France - National 2: Group D
February 20
AS Beziers
Bergerac Perigord
Bourges Foot
Stade Montois
Le Puy
Angers B
Les Herbiers
Angouleme
Trelissac
Nantes B
Moulins Yzeure
US Colomiers
Canet Roussillon
Bourges 18
Chamalieres
Romorantin
Germany - 3rd Liga
February 20
Duisburg
Unterhaching
FSV Zwickau
Dynamo Dresden
Hansa Rostock
Waldhof Mannheim
Ingolstadt
Kaiserslautern
Luebeck
Tuerkguecue Muenchen
Saarbruecken
1860 Muenchen
Germany - Regionalliga Südwest
February 20
Aalen
Freiburg II
Bahlinger SC
TSG Balingen
Bayern Alzenau
FCA Walldorf
Elversberg
VfB Stuttgart II
Homburg
TSV Schott Mainz
Kickers Offenbach
Pirmasens
Mainz 05 II
TSV Steinbach
Sonnenhof Grossaspach
Hoffenheim II
TuS RW Koblenz
FC Giessen
Germany - Regionalliga West
February 20
Bergisch Gladbach
SV Roedinghausen
FC Koeln II
Fortuna Koeln
FC Wegberg-Beeck
Alemannia Aachen
SV Straelen
Schalke 04 II
Sportfreunde Lotte
Fortuna Duesseldorf II
VfB Homberg
Oberhausen
SC Wiedenbrueck
RW Ahlen
Ghana - Premier League
February 20
Inter Allies FC
WAFA
Greece - Super League
February 20
Atromitos
AE Larissa
AEK Athens
Asteras Tripolis
Greece - Super League 2
February 20
Ergotelis
Panachaiki
Doxa Dramas
AE Karaiskakis
Guatemala - Liga Nacional: Clausura
February 20
Iztapa
Deportivo Malacateco
Sacachispas Chiquimula
Deportivo Achuapa
Honduras - Liga Nacional: Clausura
February 20
CD Marathon
CD Motagua
CD Real Sociedad
Lobos UPNFM
Platense FC
Real Espana
Hungary - OTP BANK Liga
February 20
Zalaegerszeg
Ujpest
Fehervar FC
Diosgyori VTK
Ferencvaros
Budapest Honved
Iceland - League Cup: Group 1
February 20
HK Kopavogs
Afturelding
Vikingur Olafsvik
KA Akureyri
Iceland - League Cup: Group 2
February 20
FH Hafnarfjordur
Vikingur Reykjavik
KR Reykjavik
Fram Reykjavik
Thor Akureyri
Kordrengir
Iceland - League Cup: Group 3
February 20
Keflavik
Vestri
UMF Selfoss
Grotta
Iceland - League Cup: Group 4
February 20
Leiknir Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar
India - Indian Super League
February 20
Jamshedpur
Mumbai City FC
Iran - Azadegan League
February 20
Shahrdari Astara
Esteghlal Khuzestan
Baadraan Tehran
Qashqai
Fajr Sepasi
Sorkhpooshan Pakdasht
Khooshe Talaee Sana Saveh
Arman Gahar Sirjan
Navad Urmia
Rayka Babol
Esteghlal Molasani
Malavan
Shahin
Gol Reyhan Alborz
Israel - Cup
February 20
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Haifa *
Maccabi Haifa
Hapoel Umm al-Fahm
Italy - Serie D: Group A
February 20
Sestri Levante
Derthona
ASD Imperia
Borgosesia
Vado
ASDC Gozzano
Italy - Serie D: Group B
February 20
AS Vis Nova Giussano
Tritium
Franciacorta FC
Brusaporto
NibionnOggiono
Crema
Scanzorosciate
Seregno
Sona
Breno
Union ASD Casatese
Calvina
Italy - Serie D: Group C
February 20
Caldiero Terme
ASD Manzanese
Cartigliano
Mestre
Este
ArzignanoChiampo
Italy - Serie D: Group D
February 20
Aglianese
SSDRL Marignanese Calcio
Fiorenzuola
Prato
Ghivizzano Borgoamozzano
Lentigione
Rimini
Real Forte Querceta
Italy - Serie D: Group F
February 20
Vastese
Rieti
Italy - Serie D: Group H
February 20
Sporting Fulgor Molfetta
Lavello
Italy - Campionato Primavera 1
February 20
Torino Primavera
Fiorentina Primavera
Inter Primavera
Juventus Primavera
Bologna Primavera
Sassuolo Primavera
Japan - Super Cup
February 20
Kawasaki Frontale
Gamba Osaka
Kenya - Premier League
February 20
Nairobi City Stars
Zoo FC
Bidco United
Mathare United
Nzoia Sugar FC
KCB
Wazito FC
Gor Mahia
Western Stima
Kakamega Homeboyz
Kosovo - Superliga
February 20
Drenica
Besa Peje
Drita
Trepca 89
Luxembourg - National Division
February 20
Una Strassen
Racing FC Union Luxembourg
F91 Dudelange
AS Jeunesse Esch
FC Wiltz 71
FC Victoria Rosport
Swift Hesperange
US Mondorf les Bains
CS Fola Esch
FC Etzella Ettelbruck
Malta - Premier League
February 20
Sliema Wanderers
Birkirkara
Tarxien Rainbows
Senglea Athletic
Floriana
Gudja United
Zejtun Corinthians FC
Gzira United
Malta - 1st Division
February 20
San Gwann FC
Qormi FC
Pembroke Athleta F.C.
Fgura United
Mexico - Liga MX Guard1anes: Clausura
February 20
Necaxa
Monterrey
FC Juarez
Mazatlan FC
Mexico - Liga de Expansion MX: Clausura
February 20
Atlético Morelia
Alebrijes Oaxaca
Mexico - Liga Premier: Serie A Apertura: Group 1
February 20
Tecos
Reboceros de la Piedad
Cimarrones de Sonora II
Alacranes de Durango
Atletico Saltillo Soccer
U.A. Zacatecas
Colima FC
Mazorqueros FC
Mineros de Fresnillo
Atletico de San Luis II
Mexico - Liga Premier: Serie A Apertura: Group 2
February 20
Ciervos
Pioneros de Cancun
Club Canoneros Marina
Aguacateros CDU
Cruz Azul Hidalgo
Deportivo Dongu FC
Mexico - Liga MX U20: Clausura
February 20
Atlas
America Mexico
Cruz Azul U20
Deportivo Toluca FC
Moldova - National Division
February 20
FC Milsami Orhei
Speranta
FC Sheriff
FC Sfintul Gheorghe
Morocco - Botola Pro
February 20
MAT Tetouan
Olympic Club de Safi
FUS Rabat
Youssoufia Berrechid
MCO Oujda
FAR Rabat
Morocco - Botola Pro 2
February 20
OCK Khouribga
KAC Kenitra
Olympique Dcheira
AS Sale
Wydad Fes
Raja Beni Mellal
New Zealand - Premiership
February 20
Canterbury United
Team Wellington
Wellington Phoenix B
Auckland City FC
Nigeria - NPFL
February 20
Akwa United
Plateau United
Northern Ireland - Premiership
February 20
Carrick Rangers
Glenavon
Cliftonville
Larne
Crusaders
Ballymena United
Linfield
Coleraine
Panama - LPF: Apertura - East
February 20
CD Arabe Unido
Costa Del Este FC
Paraguay - Division Profesional: Apertura
February 20
12 de Octubre
Sol de America
Guarani
Olimpia
Poland - Ekstraklasa
February 20
Legia Warszawa
Wisla Plock
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Jagiellonia Bialystok
Lechia Gdansk
Gornik Zabrze
Poland - I Liga
February 20
LKS Lodz
GKS Tychy 71
Widzew Lodz
Korona Kielce
Portugal - Campeonato de Portugal: Group A
February 20
CDC Montalegre
Braganca
SC Mirandela
Maria da Fonte
Portugal - Campeonato de Portugal: Group B
February 20
Vitoria de Guimaraes B
Pevidem SC
Portugal - Campeonato de Portugal: Group D
February 20
Lusitania Lourosa
Sanjoanense
Lusitano FCV
RD Agueda
Portugal - Campeonato de Portugal: Group E
February 20
Sertanense
ARC Oleiros
Portugal - Campeonato de Portugal: Group G
February 20
Oriental Dragon
Estrela da Amadora
Portugal - U23 Championship: Championship Round
February 20
Sp. Braga U23
CF Belenenses
Portugal - U23 Championship: Relegation Round
February 20
CD Cova Da Piedade
Vitoria Guimaraes
Portimonense
Academica Coimbra
Sporting Cp U23
Rio Ave
Sl Benfica
Boavista
Portugal - Campeonato Nacional: North: Relegation Round Women
February 20
Amora FC
Gdc A Dos Francos
Romania - Liga 1
February 20
Sepsi OSK
FC Academica Clinceni
FC FCSB
Chindia Targoviste
Romania - Liga II
February 20
ACS Fotbal Comuna Recea
Concordia Chiajna
CS Aerostar Bacau
FC Unirea Slobozia
Miercurea Ciuc
CSM Resita
U Craiova 1948
Turris-Oltul
FC Dunarea Calarasi
Farul Constanta
Russia - Russian Cup: Final Stage
February 20
Zenit St. Petersburg
Arsenal Tula
Dinamo Moscow
Spartak Moscow
San Marino - Campionato
February 20
Cailungo
Domagnano
FC Fiorentino
Juvenes/Dogana
La Fiorita Montegiardino
Cosmos
SP Libertas
Faetano
SS Pennarossa
S.S. Murata
Tre Fiori
San Giovanni
Tre Penne Galazzano
Folgore
Senegal - Premier League
February 20
AS Douanes
ASEC Ndiambour
ASC Diambars
US Goree
ASC Niarry Tally
AS Pikine
Mbour Petite Cote
Generation Foot
Serbia - Super Liga
February 20
Cukaricki
Zlatibor
Serbia - Prva Liga
February 20
Buducnost Dobanovci
FK Borac Cacak
FK Dubocica
Kabel Novi Sad
Jagodina
Zarkovo
Sloga Kraljevo
Radnicki Pirot
Zeleznicar Pancevo
FK Radnicki 1923
Slovakia - Fortuna Liga
February 20
FK Senica
Trencin
Slovan Bratislava
FK Pohronie
Zemplin Michalovce
SKF Sered
Zlate Moravce
Ruzomberok
Nitra
Spartak Trnava
Slovakia - 2nd League
February 20
Liptovsky Mikulas
Partizan Bardejov
Dukla Banska Bystrica
Dubnica
FK Poprad
FC STK 1914 Samorin
Puchov
FC Kosice
Skalica
Slovan Bratislava B
Zeleziarne Podbrezova
FC Petrzalka 1898
Slovenia - Prva Liga
February 20
NK Bravo
Koper
Maribor
NK Celje
Mura
Gorica
South Africa - Premier League
February 20
Kaizer Chiefs
SuperSport United
Chippa United
TS Galaxy
Baroka FC
Black Leopards
Mamelodi Sundowns FC
Maritzburg United
South Africa - 1st Division
February 20
JDR Stars
Royal AM
Sekhukhune United
TS Sporting
Steenberg United
Pretoria Callies
University of Pretoria
Ajax Cape Town
Spain - Segunda B: Group I - Group A
February 20
Racing de Ferrol
Deportivo La Coruna
Spain - Segunda B: Group I - Group B
February 20
Burgos CF
Leonesa
Real Oviedo B
CD Lealtad
Spain - Segunda B: Group II - Group A
February 20
SD Amorebieta
Deportivo Alaves B
Athletic Bilbao B
SD Leioa
Real Union
Real Sociedad B
Spain - Segunda B: Group II - Group B
February 20
U. Mutilvera
Tudelano
Spain - Segunda B: Group III - Group B
February 20
Atzeneta UE
Atletico Levante UD
Spain - Segunda B: Group IV - Group B
February 20
Lorca Deportiva
UCAM Murcia
Betis Deportivo Balompie
Granada B
Spain - Segunda B: Group V - Group B
February 20
Don Benito
Merida
Sweden - Cup: Group 6
February 20
IFK Norrkoeping
GIF Sundsvall
Sandvikens IF
IFK Gothenburg
Sweden - Cup: Group 7
February 20
IF Loedde
Sirius
Orebro
Trelleborgs FF
Sweden - Cup: Group 8
February 20
Hammarby
AFC Eskilstuna
Oskarshamns AIK
AIK
Switzerland - Super League
February 20
FC Vaduz
St. Gallen
Basel
Lausanne
Switzerland - Challenge League
February 20
Kriens
Chiasso
Xamax
Winterthur
Tanzania - Premier League
February 20
Kinondoni MC
Kagera Sugar
Ihefu FC
Mwadui
Young Africans
Mtibwa Sugar
Thailand - Thai League
February 20
BG Pathum United
Bangkok United
Ratchaburi FC
Muang Thong United
Port FC
Trat FC
Suphanburi FC
Buriram United
Thailand - Thai League 2
February 20
Phrae United
Nong Bua Pitchaya FC
Uthai Thani FC
Siam Navy FC
Khonkaen United FC
Samut Sakhon FC
Sisaket FC
JL Chiangmai United FC
Tunisia - Ligue 2: Group A
February 20
AS Sebikha
Club Olympique de Medenine
CS Hammam-Lif
Sportif de Korba
Jendouba Sport
Sportive de Djerba
Tunisia - Ligue 2: Group B
February 20
AS Menzel Ennour
Croissant S. Msaken
AS Oued Ellil
Stade Sportif Sfaxien
Stade Gabesien
Gafsa
Uganda - Super League
February 20
BUL FC
Express FC
KCCA FC
MYDA FC
SC Villa
Kitara FC
URA FC
Wakiso Giants
Ukraine - U21 League
February 20
Shakhtar Donetsk U21
FC Rukh LVIV U21
SFC Desna Chernihiv U21
FC Dynamo Kiev U21
FC Ingulets U21
Vorskla Poltava U21
Ukraine - U19 League
February 20
FC Lviv U19
Kolos Kovalivka U19
FC Oleksandria U19
FC Minaj U19
FC Mariupol U19
FC Zorya Lugansk U19
United Arab Emirates - Division 1
February 20
Al-Thaid
Dibba Al-Hisn
Dibba
Al-Hamriyah
Uruguay - Primera División: Clausura
February 20
River Plate
Cerro Largo
Defensor Sporting
Liverpool FC
Zambia - Super League
February 20
Nkwazi
Lumwana Radiants
Green Eagles
Kabwe Warriors
Indeni FC
Zanaco
Nkana FC
Forest Rangers
Prison Leopards
Kitwe United
Red Arrows
Green Buffaloes
Zesco United
NAPSA Stars FC
International - Friendlies: Women
February 20
Serbia
Ukraine
Iceland
Norway
Mexico
Costa Rica
France
Switzerland
Africa - Africa Cup Of Nations U20: Group A
February 20
Cameroon U20
Mozambique U20
Mauritania U20
Uganda U20