LaLiga Santander - Spain
March 5
Valencia
Villarreal
-
March 6
Real Valladolid
Getafe
Elche
Sevilla
Cadiz
Eibar
Osasuna
Barcelona
-
March 7
SD Huesca
Celta Vigo
Atletico Madrid
Real Madrid
Real Sociedad
Levante
Athletic Bilbao
Granada
-
March 8
Real Betis
Deportivo Alaves
Copa del Rey - Spain
March 3
Barcelona
Sevilla
-
March 4
Levante
Athletic Bilbao
Copa del Rey 2019-2020 - Spain
April 3
Athletic Bilbao
Real Sociedad
Super Cup - Spain
January 13
Real Sociedad
Barcelona *
-
January 14
Real Madrid
Athletic Bilbao
-
January 17
Barcelona
Athletic Bilbao
LaLiga Smartbank - Spain
March 5
Espanyol
Real Oviedo
-
March 6
Real Zaragoza
Tenerife
Las Palmas
Rayo Vallecano
Leganes
Castellon
Albacete
Logrones
-
March 7
Malaga
Sabadell
Ponferradina
Sporting Gijon
Mallorca
Cartagena
Girona
Almeria
-
March 8
Alcorcon
Mirandes
Lugo
Fuenlabrada
Segunda B: Group I - Group A - Spain
March 6
Compostela
Celta Vigo B
-
March 7
Coruxo F.C.
Racing de Ferrol
Guijuelo
Unionistas de Salamanca
Salamanca CF UDS
Zamora
Deportivo La Coruna
Pontevedra
Segunda B: Group I - Group B - Spain
March 3
Numancia
Real Oviedo B
-
March 6
CD Lealtad
Real Valladolid B
Leonesa
UP Langreo
-
March 7
Real Oviedo B
Sporting Gijon B
Numancia
Burgos CF
Marino Luanco
CD Covadonga
Segunda B: Group II - Group A - Spain
March 3
Barakaldo
SD Amorebieta
SD Leioa
Arenas Getxo
-
March 6
Athletic Bilbao B
CD Laredo
Portugalete
Barakaldo
-
March 7
SD Amorebieta
SD Leioa
Racing Santander
Real Sociedad B
Arenas Getxo
Real Union
Segunda B: Group II - Group B - Spain
March 6
Ebro
SD Tarazona
-
March 7
Osasuna B
SD Logrones
Ejea
CD Calahorra
Tudelano
Izarra
Club Haro Deportivo
U. Mutilvera
Segunda B: Group III - Group A - Spain
March 7
Badalona
FC Andorra
Gimnastic
Lleida Esportiu
UE Olot
CE L'Hospitalet
Barcelona B
Llagostera
UD Cornella
Espanyol B
Segunda B: Group III - Group B - Spain
March 6
Villarreal B
Hercules
-
March 7
Alcoyano
Pena Dep. Santa Eulalia
Atletico Levante UD
Valencia B
La Nucia
Atzeneta UE
UD Ibiza
Orihuela
Segunda B: Group IV - Group A - Spain
March 3
Las Palmas B
Recreativo Huelva
-
March 6
Cadiz B
Algeciras
CD Marino
Recreativo Huelva
-
March 7
Linense
San Fernando CD
Marbella FC
Las Palmas B
UD Tamaraceite
Atletico Sanluqueno CF
Segunda B: Group IV - Group B - Spain
March 3
Yeclano
Lorca Deportiva
-
March 6
UCAM Murcia
Yeclano
-
March 7
Sevilla Atletico
Betis Deportivo Balompie
Granada B
Lorca Deportiva
Linares Deportivo
CD El Ejido 2012
Cordoba
Real Murcia
Segunda B: Group V - Group A - Spain
March 3
Atletico Baleares
Navalcarnero
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
-
March 7
Atletico Madrid B
Rayo Majadahonda
Las Rozas CF
Atletico Baleares
Poblense
Navalcarnero
San Sebastian de los Reyes
Getafe B
Internacional de Madrid CF
Real Madrid Castilla
Segunda B: Group V - Group B - Spain
March 7
CF Talavera de la Reina
Villarrobledo
Melilla
Don Benito
Socuellamos
Villarrubia CF
Merida
Extremadura
Villanovense
CD Badajoz
Copa Federacion - Spain
December 2, 2020
Las Rozas CF
Llagostera
Tercera Division: Group 1A - Spain
March 6
Silva SD
UD Paiosaco
-
March 7
Racing Club Villalbes
Viveiro CF
Polvorin FC
RC Deportivo Fabril
Csd Arzua
UD Somozas
CD AS Pontes
SD Fisterra
Tercera Division: Group 1B - Spain
March 3
CD Pontellas
Alondras CF
-
March 6
Arosa SC
Rapido de Bouzas
UD Ourense
Ourense CF
-
March 7
CD Estradense
UD Atios
Alondras CF
CD Choco
CD Pontellas
CD Ribadumia
CD BARCO
CD Arenteiro
Tercera Division: Group 2A - Spain
March 7
Navarro CF
UD Llanera
Real Aviles CF
CD Praviano
UC Ceares
SD Lenense
Aviles Stadium CF
CD Vallobin
CD Mosconia
UD Gijon Industrial
Tercera Division: Group 2B - Spain
March 7
L Entregu CF
Valdesoto CF
Real Titanico FC
El San Martin Ra
CD Tuilla
CD Llanes
Condal Club
Club Siero
Urraca CF
CD Colunga
Tercera Division: Group 3A - Spain
March 6
SD Barreda Balompie
SD Torina
Tropezon
Selaya FC
UM Escobedo
RS Gimnastica
-
March 7
CD Guarnizo
CF Vimenor
Castro FC
UC Cartes
Tercera Division: Group 3B - Spain
March 3
AD Siete Villas
UD Samano
-
March 6
CD Bezana
UD Samano
SD Atletico Albericia
CD Revilla
FC Rinconeda Polanco
SD Textil Escudo
-
March 7
AD Siete Villas
Racing Santander B
CD Cayon
CD Barquereno
Tercera Division: Group 4A - Spain
March 6
CD Aurrera Ondarroa
Santutxu FC
SD Beasain
Real Sociedad C
SD Deusto
SD Gernika
SD Balmaseda FC
Tolosa CF
Urgatzi Kk
JD Somorrostro
Tercera Division: Group 4B - Spain
March 6
CD Santurtzi Ke
Cultural De Durango
Lagun Onak
CD Ariznabarra
Urduliz Ft
CD Vitoria
-
March 7
CD Basconia
Sodupe UC
CD San Ignacio
CD Anaitasuna
Tercera Division: Group 5A - Spain
March 3
CF Montanesa
CE Europa
Santfeliuenc FC
UE Castelldefels
-
March 6
CE Manresa
CF Montanesa
-
March 7
UE Castelldefels
CE Europa
UE Valls
CF Pobla de Mafumet
Igualada CF
Santfeliuenc FC
Terrassa FC
FC Vilafranca
Tercera Division: Group 5B - Spain
March 3
FC Cerdanyola Del Valles
UE Vilassar de Mar
-
March 7
CE Banyoles
FC Cerdanyola Del Valles
UA Horta
Figueres
UE Sant Andreu
Fundacio Esportiva Grama
CF Peralada
EC Granollers
UE Sants
UE Vilassar de Mar
Tercera Division: Group 6A - Spain
March 3
CF Villarreal C
Atletico Saguntino
Paterna CF
Silla CF
-
March 6
CD Roda
Recambios Colon CD
-
March 7
CF Villarreal C
Torrent CF
Paterna CF
Vilamarxant CF
CD Acero
Silla CF
Atletico Saguntino
UD Alzira
Tercera Division: Group 6B - Spain
March 3
FC J. Espanol de San Vicente
Crevillente Deportivo
Novelda CF
CF Intercity
-
March 6
FC J. Espanol de San Vicente
Villajoyosa CF
CD Olimpic de Xativa
Hercules CF B
-
March 7
CF Intercity
Crevillente Deportivo
Novelda CF
Elche B
Club Deportivo Eldense
UD Benganim
Tercera Division: Group 7A - Spain
March 3
AD Union Adarve
Flat Earth FC
-
March 7
Alcobendas Sport
AD Torrejon CF
Rayo Vallecano B
AD Union Adarve
CD San Fernando de Henares
FC Villanueva Del Pardillo
AD Complutense Alcala
RSD Alcala
CF Pozuelo de Alarcon
Flat Earth FC
Ed MORATALAZ
Dav Santa Ana
Tercera Division: Group 7B - Spain
March 3
CD Mostoles
Leganes B
Trival Valderas A.
SAD Villaverde San Andres
-
March 7
AD Alcorcon B
Trival Valderas A.
CD El Alamo
CD Mostoles Urjc
SAD Villaverde San Andres
Atletico de Pinto
CD Mostoles
AD Parla
Leganes B
RCD Carabanchel
Tercera Division: Group 8A - Spain
March 6
CD Virgen Del Camino
UD SANTA MARTA
Salamanca CF Uds B
La Baneza CF
Atletico Astorga FC
Atletico Bembibre
Atletico Tordesillas
CD Cristo Atletico
-
March 7
CD Penaranda
Jupiter Leones
Tercera Division: Group 8B - Spain
March 6
CD Colegios Diocesanos
Burgos Promesas
CD Mirandes B
SD Almazan
CD La Granja
Real Avila CF
-
March 7
CD Numancia B
Arandina CF
Real Burgos
Gimnastica Segoviana
CD Cebrerena
CD Bupolsa
Tercera Division: Group 9A - Spain
March 7
Almeria B
Udc Torredonjimeno
Atl Mancha Real
Real Jaen
UD Maracena
Atletico Porcuna CF
CD Huetor Tajar
Club Polideportivo Almeria
CD Torreperogil
CD Huetor Vega
Tercera Division: Group 9B - Spain
March 6
Melilla CD
Juventud Torremolinos CF
-
March 7
CD Estepona
Alhaurin de La Torres CF
CD Alhaurino
Velez CF
CF Motril
Atletico Malagueno
El Palo
Antequera CF
Tercera Division: Group 10A - Spain
March 7
CD Rota
Xerez CD
Cabecense
Arcos CF
UB Lebrijana
AD Ceuta FC
Los Barrios
CA Antoniano
Xerez Deportivo FC
Conil CF
Tercera Division: Group 10B - Spain
March 6
CD Pozoblanco
Salerm Puente Genil FC
-
March 7
CD Gerena
La Palma CF
CD Utrera
CD Ciudad de Lucena
Castilleja CF
Cordoba CF B
Coria CF
FC Sevilla C
Tercera Division: Group 11A - Spain
March 6
CE Andratx
SD Portmany
CD Genova
CD Cardassar
UD Collerense
Felanitx
-
March 7
CD Ferriolense
CD Constancia
CF Soller
CD Manacor
Tercera Division: Group 11B - Spain
March 3
Ibiza Sant Rafel FC
PE Sant Jordi
-
March 6
Santa Catalina Atletico
UD Alcudia
Ibiza Sant Rafel FC
RCD Mallorca B
CE Esporles
CD Llosetense
-
March 7
CD Binisalem
PE Sant Jordi
SD Formentera
CE Santanyi
Tercera Division: Group 12A - Spain
March 6
CF Union Viera
CD Union Puerto Del Rosario
UD Las Palmas C
UD Villa Santa Brigida
-
March 7
Arucas CF
UD Guia
Lanzarote UD
CF Panaderia Pulido
UD San Fernando
UD Gran Tarajal
Tercera Division: Group 12B - Spain
March 3
UD Tenerife Sur Ibarra
Tenisca SD
Atletico Victoria
CD Atletico Paso
CD Vera
Atletico Union Guimar
-
March 6
CD Santa Ursula
UD Tenerife Sur Ibarra
-
March 7
CD Atletico Paso
Atletico Victoria
CD Tenerife B
CD Buzanada
Mensajero
CA Tacoronte
Tenisca SD
Atletico Union Guimar
Tercera Division: Group 13A - Spain
March 7
Ed Churra
Atletico Pulpileno
CD Plus Ultra
CD Bullense
CDA Aguilas FC
Real Murcia B
Los Garres
Olimpico Totana
Ucam Murcia II
SFC Minerva
Tercera Division: Group 13B - Spain
March 7
FC La Union Atletico
FC Cartagena II
Muleno CF
Cap Ciudad de Murcia
Racing Murcia
Deportiva Minera
Mar Menor Club de Futbol
Cartagena FC-Ucam
Lorca FC
CF Castillo Huercal Overa
Tercera Division: Group 14A - Spain
March 7
CD Calamonte
Cpvo Valdivia
Cp Chinato
UP Plasencia
EMD Aceuchal
Extremadura UD B
UD Montijo
Moralo CP
AD Lobon
CF Campanario
Tercera Division: Group 14B - Spain
March 6
Jerez CF
Cacereno
-
March 7
CD Azuaga
CD Diocesano
CF Trujillo
U.d. Fuente de Cantos
Cpvo Arroyo
AD Llerenense
Olivenza FC
CD Miajadas
Tercera Division: Group 15A - Spain
March 6
Club Deportivo Huarte
Udc Txantrea Kke
Ucd Burlades
CD Corellano
AD San Juan Pamplona
Club Deportivo River Ega
Valle de Egues
Beti Kozkor KE
-
March 7
CD Subiza
CD Beti Onak
Tercera Division: Group 15B - Spain
March 6
CD Baztan
CD Murchante
FC Bidezarra
CD Cortes Navarre
CD Ardoi
Pena Sport
-
March 7
CA Cirbonero
CD Lourdes
CD Cantolagua
Pena Azagresa
Tercera Division: Group 16A - Spain
March 7
CD Berceo
CD Varea
CD Agoncillo
CA Vianes
CD Anguiano
Alfaro CD
CD Arnedo
Cdfc La Calzada
SD Oyonesa
CD Villegas
Tercera Division: Group 16B - Spain
March 6
UD Logrones B
CD Calahorra B
Yague CF
Racing Rioja CF
-
March 7
Cp Calasancio
Club Deportivo Alberite
CA River Ebro
Naxara CD
Casalarreina CF
CD Pradejon
Tercera Division: Group 17A - Spain
March 3
Deportivo Aragon
CF Illueca
-
March 7
SD Huesca B
CD Valdefierro
CD Belchite 97
UD Fraga
CF Atletico de Monzon
AD San Juan de Mozarrifar
CF Illueca
CD Carinena
CD Binefar
Deportivo Aragon
CD Teruel
CDJ Tamarite
Tercera Division: Group 17B - Spain
March 7
CF Epila
Sarinena
AD Sabinanigo
SD Borja
CF Calamocha
Barbastro UD
Cuarte CD
Villanueva CF
Robres CD
AD Almudevar
Utebo FC
CD Brea
Tercera Division: Group 18A - Spain
March 3
Manzanares CF
La Roda CF
-
March 6
Almagro CF
CD Manchego Ciudad Real
CD Quintanar Del Rey
Manzanares CF
UD Almansa
La Roda CF
-
March 7
Albacete Balompie B
CD Huracan de Balazote
Atletico Ibanes
CF La Solana
Tercera Division: Group 18B - Spain
March 6
CD Madridejos
CD Illescas
-
March 7
CD Tarancon
CD Villacanas
CD AZUQUECA
Guadalajara
CD Pedroneras
CD Toledo Sad
Conquense
Marchamalo CD
Primera Division Women - Spain
March 3
Real Madrid Femenino
Logrono
Deportivo La Coruna
Huelva
-
March 6
Valencia
Sevilla
Eibar
Levante
Santa Teresa
Barcelona
-
March 7
Real Sociedad
Deportivo La Coruna
Huelva
UD Granadilla Tenerife Sur
Logrono
Madrid Femenino
Real Madrid Femenino
Espanyol
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
Real Betis Femenino
Atletico Madrid
Copa de la Reina Women - Spain
February 13
Barcelona
Logrono
Super Cup Women - Spain
January 12
Levante
Logrono
-
January 13
Atletico Madrid *
Barcelona
-
January 16
Levante
Atletico Madrid
ads_300x250