Premier League - Russia
September 18
FC Krasnodar
Khimki
-
September 19
Ural
Zenit St. Petersburg
FC Rostov
FC Rotor Volgograd
-
September 20
Arsenal Tula
PFC Sochi
FC Ufa
CSKA Moscow
Rubin Kazan
Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow
FC Tambov
-
September 21
Dinamo Moscow
FK Akhmat
1st Division - Russia
September 19
SKA-Khabarovsk
Baltika
Tom Tomsk
FC Volgar
Chertanovo Moscow
Fakel
FC Yenisey Krasnoyarsk
Torpedo Moscow
Spartak Moscow II
Veles Moscow
FC Orenburg
Akron Tolyatti
Nizhny Novgorod
Shinnik Yaroslavl
Dinamo Briansk
Tekstilshchik
Irtysh
Krylya Sovetov Samara
Chayka
FC Krasnodar II
Neftekhimik
FC Alania Vladikavkaz
PFL: Group 1 - Russia
September 19
Biolog Novokubansk
Anzhi Makhachkala
Krasnodar 3
Kuban Krasnodar
-
September 20
Druzhba
Mashuk-KMV
Legion Dinamo
Inter Cherkessk
Kuban Kholding
FK Makhachkala
Yessentuki
Dinamo Stavropol
Chernomorets Novorossiysk
Spartak Nalchik
-
September 21
Tuapse
SKA Rostov
PFL: Group 2 - Russia
September 20
Zenit St. Petersburg II
Tver FC
Znamya
Luki-Energiya
Zvezda Saint Petersburg
FC Dolgoprudny
Murom
Torpedo Vladimir
-
September 21
Kolomna
Smolensk
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Rodina
PFL: Group 3 - Russia
September 19
Kvant Obninsk
Salyut Belgorod
-
September 20
Khimik-Arsenal
Strogino
Sokol Saratov
Avangard Kursk
Krasny
Saturn Ramenskoye
Sakhalin
Fakel-M Voronezh
FC Ryazan
Metalurg Lypetsk
-
September 21
Khimki 2
Znamya Noginsk
Metalurg Vidnoe
Kaluga
PFL: Group 4 - Russia
September 20
Volga Ulyanovsk
NoSta
Lada Tolyatti
Krylya Sovetov Samara II
Tyumen
FC Chelyabinsk
Zvezda Perm
Ural II
Volna Nizhny Novgorod
FC Orenburg II
-
September 21
Dinamo Barnaul
KamAZ
Novosibirsk FK
Zenit Izhevsk
Russian Cup: Group 1 - Russia
September 16
Volga Ulyanovsk
Ural
Russian Cup: Group 2 - Russia
September 16
Rodina
Spartak Moscow
Russian Cup: Group 3 - Russia
September 23
Salyut Belgorod
Arsenal Tula
Russian Cup: Group 4 - Russia
September 16
Leningradets
FC Ufa
Russian Cup: Group 5 - Russia
September 15
Zenit Irkutsk
Khimki
Russian Cup: Group 6 - Russia
September 17
Znamya Noginsk
FK Akhmat
Russian Cup: Group 7 - Russia
September 23
Dinamo Stavropol
FC Rotor Volgograd
Russian Cup: Group 8 - Russia
September 16
Zvezda Perm
PFC Sochi
Russian Cup: Group 9 - Russia
September 16
Chernomorets Novorossiysk
Rubin Kazan
Russian Cup: Group 10 - Russia
September 16
Mashuk-KMV
FC Tambov
Super Cup - Russia
August 7
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Moscow
Premier League Women - Russia
September 12
CSKA Moscow
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
Youth League: Group A - Russia
September 16
FC Spartak Moscow Reserve
Rostov Youth
FC Akhmat Grozny Youth
FK Tambov Youth
Rotor Volgograd Youth
Dinamo Moscow Youth
FC Krasnodar
Chertanovo Moscow Youth
PFC Sochi Youth
Arsenal Youth
Youth League: Group B - Russia
September 16
UFA Youth
Zenit Youth
Khimki Youth
CSKA Youth
Lokomotiv Youth
Ural Youth
Football Academy Of Konoplev
Uor-5 Youth
Rubin Youth
Strogino Moscow Youth
ads_300x250