Ekstraklasa - Poland
September 18
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Rakow Czestochowa
Wisla Krakow
Wisla Plock
-
September 19
Lechia Gdansk
Stal Mielec
Pogon Szczecin
Slask Wroclaw
Legia Warszawa
Gornik Zabrze
-
September 20
Zaglebie Lubin
Cracovia
Lech Poznan
Warta Poznan
-
September 21
Piast Gliwice
Jagiellonia Bialystok
I Liga - Poland
September 18
Arka Gdynia
Miedz Legnica
-
September 19
Widzew Lodz
Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sacz
Odra Opole
Zaglebie Sosnowiec
LKS Lodz
Chrobry Glogow
GKS Jastrzebie
GKS Belchatow
GKS Tychy 71
Termalica Nieciecza
Resovia
-
September 20
Korona Kielce
Gornik Leczna
Radomiak Radom
Puszcza Niepolomice
II Liga - Poland
September 19
Blekitni Stargard
Bytovia Bytow
Znicz Pruszkow
Stal Rzeszow
Garbarnia
Wigry Suwalki
SKRA Czestochowa
Motor Lublin
Olimpia Elblag
Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziadz
Sokol Ostroda
Polkowice
GKS Katowice
Pogon Siedlce
Hutnik Krakow
-
September 20
Slask Wroclaw ll
KKS 1925 Kalisz
III Liga: Group 1 - Poland
September 19
GKS Wikielec
MKS Kutno
Swit Nowy Dwor
Mlks Znicz Biala Piska
Concordia Elblag
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
Jagiellonia II Bialystok
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Ursus Warszawa
Bron Radom
KS Blonianka Blonie
MKS Kaczkan Huragan Morag
KS Legionovia Legionowo
KS Wasilkow
KS Pelikan Lowicz
Skierniewice
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Legia Warszawa II
Skierniewice
KS Pelikan Lowicz
-
September 20
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Olimpia Zambrow
Rks Radomsko
Polonia Warszawa
III Liga: Group 2 - Poland
September 19
Baltyk Koszalin
Pogon II Szczecin
Sks Unia Swarzedz
MKP Kotwica Kolobrzeg
Chemik Police
MKS Flota Swinoujscie
GKS Przodkowo
MKS Nielba Wagrowiec
Gornik Konin
KS Pomorzanin Torun
Swit Skolwin
Gryf Wejherowo
Elana Torun
SKS Baltyk Gdynia
Gwardia Koszalin
Kp Starogard Gdansk
KS Mieszko Gniezno
Unia Janikowo
Radunia Stezyca
Polonia Sroda
JKS Jarota Jarocin
Sokol Kleczew
III Liga: Group 3 - Poland
September 19
MKS Polonia Stal Swidnica
Rekord Bielsko-Biala
Gornik Zabrze II
Polonia Nysa
Gwarek Tarnowskie Gory
Foto-Higiena Gac
LKS Goczalkowice-Zdroj
ROW Rybnik 1964
MKS Piast Zmigrod
Sleza Wroclaw
Pawlowice Slaskie
Stal Brzeg
Warta Gorzow Wielkopolski
KS Polonia Bytom SA
MKS Kluczbork
Zaglebie II Lubin
-
September 20
Ruch Chorzow
Lechia Zielona Gora
-
September 23
Rekord Bielsko-Biala
Gwarek Tarnowskie Gory
III Liga: Group 4 - Poland
September 19
MKS Podlasie Biala Podlaska
KS Hetman Zamosc
Avia Swidnik
Chelmianka Chelm
Cracovia Krakow II
Siarka Tarnobrzeg
KS Wisla Pulawy
FKS Stal Krasnik
KSZO Ostrowiec
Korona II Kielce SA
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Jutrzenka Giebultow
Orleta Radzyn Podlaski
Wisla Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg
Cracovia Krakow II
Stal Stalowa Wola
Lewart Lubartow
-
September 20
LKS Lagow
Podhale Nowy Targ
Sokol Sieniawa
KS Wiazownica
-
September 23
Sokol Sieniawa
Jutrzenka Giebultow
Stal Stalowa Wola
MKS Podlasie Biala Podlaska
Cup - Poland
September 2
Orleta Radzyn Podlaski
Pogon Siedlce
Podhale Nowy Targ
Pogon Szczecin
Polonia Nysa
Gornik Leczna
Super Cup - Poland
October 9
Legia Warszawa
Cracovia
U18 CLJ - Poland
September 19
Legia Warszawa Sa U18
MKS Cracovia U18
MKS Pogon Szczecin U18
Uks Sms Lodz U18
Korona Kielce U18
MKS Arka Gdynia U18
Wisla Krakow Sa U18
Gwarek Zabrze U18
-
September 20
Hutnik Krakow U18
Jagiellonia Bialystok Ssa U18
KS Gornik Zabrze U18
Kks Lech Poznan U18
Fcb Escola Varsovia U18
Lechia Gdansk U18
Zaglebie Lubin Sa U18
Wks Slask Wroclaw Sa U18
-
September 23
Zaglebie Lubin Sa U18
Jagiellonia Bialystok Ssa U18
Ekstraliga Women - Poland
September 12
Gornik Leczna
GKS Katowice
Kkp Bydgoszcz
AZS Wroclaw
Czarni Sosnowiec
ROW Rybnik
Olimpia Szczecin
AZS UJ Krakow
LKS Rolnik Biedrzychowice
UKS SMS Lodz
Aplg Gdansk
Medyk Konin
-
September 26
Medyk Konin
Gornik Leczna
AZS UJ Krakow
LKS Rolnik Biedrzychowice
AZS Wroclaw
Olimpia Szczecin
UKS SMS Lodz
Czarni Sosnowiec
-
September 27
ROW Rybnik
Aplg Gdansk
GKS Katowice
Kkp Bydgoszcz
ads_300x250