England - Premier League
March 6
Burnley
Arsenal
Sheffield United
Southampton
Aston Villa
Wolverhampton Wanderers
Brighton & Hove Albion
Leicester City
England - Championship
March 6
Watford
Nottingham Forest
Barnsley
Birmingham City
Bristol City
Queens Park Rangers
Coventry City
Derby County
Millwall
Blackburn Rovers
Norwich City
Luton Town
Preston North End
AFC Bournemouth
Reading
Sheffield Wednesday
Stoke City
Wycombe Wanderers
Swansea City
Middlesbrough
England - League 1
March 6
Gillingham
Ipswich Town
Accrington Stanley
Swindon Town
Blackpool
AFC Wimbledon
Burton Albion
Peterborough United
Doncaster Rovers
Plymouth Argyle
Hull City
Bristol Rovers
Lincoln City
Crewe Alexandra
Northampton Town
Portsmouth
Oxford United
Charlton Athletic
Shrewsbury Town
Fleetwood Town
Sunderland
Rochdale
Wigan Athletic
Milton Keynes Dons
England - League 2
March 6
Exeter City
Leyton Orient
Barrow
Mansfield Town
Bradford City
Bolton Wanderers
Cambridge United
Walsall
Cheltenham Town
Port Vale
Colchester United
Newport County
Grimsby Town
Forest Green Rovers
Morecambe
Carlisle United
Oldham Athletic
Southend United
Salford City
Scunthorpe United
Stevenage
Harrogate
Tranmere Rovers
Crawley Town
England - National League
March 6
Altrincham
Dover
Barnet
Macclesfield Town
Chesterfield
Yeovil Town
Dagenham & Redbridge
Boreham Wood
Eastleigh
Bromley
Notts County
Aldershot Town
Solihull Moors
Maidenhead United
Torquay United
Hartlepool United
Wealdstone
FC Halifax Town
Weymouth
Stockport County
Woking
King's Lynn Town
Sutton United
Wrexham
Spain - LaLiga Santander
March 6
Real Valladolid
Getafe
Elche
Sevilla
Cadiz
Eibar
Osasuna
Barcelona
Germany - Bundesliga
March 6
Borussia Moenchengladbach
Bayer Leverkusen
Eintracht Frankfurt
VfB Stuttgart
Freiburg
RasenBallsport Leipzig
Hertha Berlin
Augsburg
Hoffenheim
Wolfsburg
Bayern Munich
Borussia Dortmund
Italy - Serie A
March 6
Spezia
Benevento
Udinese
Sassuolo
Juventus
Lazio
Netherlands - Eredivisie
March 6
Feyenoord
VVV-Venlo
FC Twente
Willem II
SC Heerenveen
ADO Den Haag
RKC Waalwijk
FC Utrecht
Portugal - Primeira Liga
March 6
Portimonense
Tondela
Gil Vicente
FC Porto
Boavista
Famalicao
Belgium - Jupiler League
March 6
Eupen
Oud-Heverlee
Waasland-Beveren
Beerschot
Royal Antwerp FC
Kortrijk
Belgium - First Division B
March 6
RWD Molenbeek
Deinze
Turkey - Super Lig
March 6
Denizlispor
Yeni Malatyaspor
Besiktas
Gaziantep FK
Scotland - Premiership
March 6
Aberdeen
Hamilton Academical
Motherwell
Livingston
Rangers
St. Mirren
Ross County
Kilmarnock
St. Johnstone
Hibernian
Russia - Premier League
March 6
CSKA Moscow
FK Akhmat
FC Rotor Volgograd
Khimki
FC Rostov
PFC Sochi
Italy - Serie B
March 6
Cosenza
Frosinone
Cremonese
Salernitana
Pescara
SPAL
Pisa
Reggina
Virtus Entella
Ascoli Calcio 1898 FC
Venezia
Brescia
Monza
Pordenone Calcio
France - Cup
March 6
Olympique Ales
Montpellier
Red Star
Lens
Rumilly Albanai *
Annecy FC
Saint Louis Neuweg
Sedan
Le Puy
Lorient
Olympique Saumur *
US Montagnarde
Valenciennes
Metz
Lyon
Sochaux
Brest
Paris Saint-Germain
Spain - LaLiga Smartbank
March 6
Real Zaragoza
Tenerife
Las Palmas
Rayo Vallecano
Leganes
Castellon
Albacete
Logrones
Germany - 2nd Bundesliga
March 6
Erzgebirge Aue
Hannover 96
Greuther Fuerth
Bochum
Karlsruher SC
St. Pauli
Netherlands - Eerste Divisie
March 6
Almere City FC
Excelsior
FC Volendam
Roda JC Kerkrade
Portugal - Segunda Liga
March 6
Vizela
Mafra
Turkey - 1st Lig
March 6
Bandirmaspor
Altinordu
Ankaraspor
Menemenspor
Samsunspor
Adana Demirspor
Scotland - Championship
March 6
Alloa Athletic
Inverness CT
Arbroath
Queen of South
Greenock Morton
Ayr United
Hearts
Dundee FC
Czech Republic - 1st League
March 6
Pribram
Slovan Liberec
FC Fastav Zlin
Bohemians 1905
Teplice
Opava
Viktoria Plzen
SK Sigma Olomouc
Denmark - 1st Division
March 6
Esbjerg fB
Fremad Amager
Hvidovre
Kolding IF
Lithuania - A Lyga
March 6
Dziugas Telsiai
Hegelmann Litauen
Dainava Alytus
Nevezis
Ukraine - Premier League
March 6
Mariupol
Vorskla
Olimpik Donetsk
Shakhtar Donetsk
Africa - Champions League: group A
March 6
Al-Merreikh
Simba SC
Al Ahly
AS Vita Club
Africa - Champions League: group B
March 6
TP Mazembe
Mamelodi Sundowns FC
Africa - Champions League: group C
March 6
Kaizer Chiefs
Petro Atletico
Wydad Casablanca
Horoya AC
Africa - Champions League: group D
March 6
Esperance
El Zamalek
Teungueth FC
MC Alger
Albania - 1st League: Group A
March 6
FK Vora
Dinamo Tirana
KF Veleciku Koplik
KF Oriku
Albania - 1st League: Group B
March 6
FK Tomori Berat
Flamurtari
KF Egnatia Rrogozhine
KF Turbina Cerrik
KF Elbasani
KS Pogradeci
Algeria - Ligue 1
March 6
ASO Chlef
AS Ain M'lila
JSM Skikda
MC Oran
Paradou AC
USM Alger
Algeria - Ligue 2: Center
March 6
Amal Bou Saada
RC Arbaa
Ben Aknoun
MO Bejaia
CR Beni Thour
WR Msila
JSM Bejaia
IRB Lakhdaria
RC Kouba
USM EL Harrach
WA Boufarik
USM Blida
Algeria - Ligue 2: East
March 6
MO Constantine
HB Chelghoum Laid
Algeria - Ligue 2: West
March 6
IRB El Kerma
MC Saida
JSM Tiaret
Crb Ain Ouessara
OM Arzew
ASM Oran
RC Oued Rhiou
Zr Temouchent
Skaf Khemis Miliana
MCB Oued Sly
US Remchi
SC Ain Defla
Angola - Girabola
March 6
GD Interclube
Gd Baixa de Cassanje
Petroleos Do Lobito
Kuando Kubango FC
Sporting Cabinda
Ferrovia Do Huambo
P. Associacao Do Sambizanga
Sagrada Esperanca
Argentina - Primera B Metropolitana: Apertura
March 6
CA Defensores Unidos
Acassuso
CA Fenix
Sacachispas FC
CD UAI Urquiza
CA San Miguel
Deportivo Armenio
Flandria
Villa San Carlos
Canuelas
Comunicaciones
Deportivo Merlo
Los Andes
Argentino de Quilmes
Argentina - Primera C: Apertura
March 6
Central Cordoba de Rosario
Atlas
Excursionistas
Victoriano Arenas
Leandro N. Alem
Real Pilar
Argentina - Copa de la Liga Profesional: Group A
March 6
Sarmiento
Talleres
Lanus
Atletico Tucuman
Argentina - Copa de la Liga Profesional: Group B
March 6
Godoy Cruz
Club Atletico Platense
Colon
Aldosivi
-
March 7
San Lorenzo
Huracan
Armenia - Premier League
March 6
Van
Urartu FC
Gandzasar
Ararat
-
March 7
Shirak
Ararat Armenia
Armenia - 1st League
March 6
Alashkert FC II
Shirak II
Ararat II
Sevan
-
March 7
BKMA
Pyunik II
West Armenia
Urartu FC II
Australia - A-League
March 6
Melbourne Victory
Melbourne City FC
-
March 7
Wellington Phoenix
Perth Glory
Western United FC
Western Sydney Wanderers FC
Australia - New South Wales
March 6
Mt Druitt Town Rangers
APIA Leichhardt Tigers
-
March 7
Wollongong Wolves
Manly United
Blacktown City FC
North Shore Mariners
Rockdale City Suns
Sydney Olympic
Sydney United 58
Sydney FC Youth
Australia - Queensland
March 6
Brisbane Strikers
Magpies Crusaders
Lions FC
Gold Coast Knights
-
March 7
Moreton Bay United
Redlands United
Sunshine Coast Wanderers
Capalaba
Eastern Suburbs
Brisbane Roar FC Youth
Olympic FC
Gold Coast United FC
Australia - Brisbane Premier League
March 6
Western Spirit
University of Queensland
Albany Creek
Brisbane Knights
-
March 7
Mount Gravatt
Bayside United
The Lakes
Acacia Ridge FC
Australia - Brisbane Capital League Division One
March 6
New Farm United
Ripley Valley
Annerley
Moggill
Logan Metro
North Pine
Slacks Creek
Pine Hills
-
March 7
Newmarket
AC Carina
Ipswich City
Brisbane Athletic
Australia - New South Wales Premier League 2
March 6
Bonnyrigg White Eagles
St George City
Central Coast Mariners Youth
Western Sydney Wanderers FC Youth
Blacktown Spartans
Mounties Wanderers
Hills United FC
SD Raiders FC
Northern Tigers
Hakoah Sydney City East
Spirit FC
St George FC
Australia - NPL Youth Queensland
March 7
Moreton Bay United U20
Redlands United U20
Sunshine Coast Wanderers U20
Capalaba Bulldogs U20
Peninsula Power U20
Logan Lightning U23
Olympic FC U23
Gold Coast United FC U23
Eastern Suburbs U20
Brisbane Roar U23
Australia - W-League
March 6
Adelaide United
Sydney FC
-
March 7
Canberra United FC
Brisbane Roar FC
Austria - Bundesliga
March 6
Altach
LASK
Hartberg
Admira Moedling
WSG Swarovski Tirol
Sturm Graz
Austria - 2. Liga
March 6
SK Austria Klagenfurt
Dornbirn
-
March 7
Grazer AK
Austria Wien (A)
FC Liefering
SV Horn
Austria - Bundesliga Women
March 6
SV Neulengbach
FC Sudburgenland
SV Horn
Sturm Graz
-
March 7
SG USC Landhaus/Austria Wien
FC Wacker Innsbruck
Bangladesh - Premier League
March 6
Muktijoddha Sangsad KC
Abahani Ltd. Chittagong
-
March 7
Sheikh Jamal
Mohammedan SC Dhaka
Belarus - Cup
March 6
FC Minsk
Isloch
Torpedo Zhodino
Arsenal Dzerzhinsk
Belgium - Super League Women
March 6
SV Zulte Waregem
Standard Femina de Liege
Bosnia and Herzegovina - Premijer Liga
March 6
FK Krupa
Siroki Brijeg
FK Tuzla City
Zeljeznicar
FK Sarajevo
Zrinjski Mostar
Bosnia and Herzegovina - 1st League: RS
March 6
FK Borac Kozarska Dubica
FK Leotar
FK Jedinstvo Brcko
Tekstilac Derventa
FK Ljubic Prnjavor
Drina Zvornik
FK Podrinje
FK Modrica
Kozara
FK Zvijezda 09
Rudar Prijedor
Zeljeznicar Banja Luka
Slavija Sarajevo
Sloboda Novi Grad
Sloga Doboj
Sutjeska
Bosnia and Herzegovina - 1st League: FBiH
March 6
Capljina
Rudar Kakanj
Gorazde
NK Bratstvo
Igman Konjic
Slaven Zivinice
Orasje
FK Zvijezda
Brazil - Paulista A1
March 6
Inter de Limeira
Novorizontino
Sao Paulo
Santos FC
Brazil - Paulista A2
March 6
Agua Santa
EC Sao Bernardo
Sao Bernardo
Red Bull Brasil
Taubate
Portuguesa Santista
Oeste FC
Audax Sao Paulo
XV de Piracicaba
Velo Clube
Portuguesa
Atibaia
Brazil - Paulista A3
March 6
Rio Preto EC SP
Votuporanguense
Desportivo Brasil SP
Batatais FC SP
EC Primavera SP
Comercial FC SP
Olimpia FC SP
Nacional SP
Marilia AC SP
Capivariano FC SP
San Jose EC SP
Linense
Brazil - Copa do Nordeste: Group Stage
March 6
CRB
Sport Recife
Ceara
Vitoria
Bahia
Botafogo PB
Treze
Altos
Sampaio Correa
Fortaleza
Brazil - Alagoano
March 6
Clube Sociedade Esportiva
Coruripe
Brazil - Brasiliense
March 6
Santa Maria
Gama
Sobradinho EC
Luziania
Unai EC
Ceilandia
Brazil - Capixaba
March 6
Desportiva Ferroviaria ES
Real Noroeste ES
Pinheiros FC
Rio Branco AC ES
Serra
Vitoria ES
Brazil - Carioca Taca Guanabara
March 6
Macae
Flamengo
-
March 7
Volta Redonda
Vasco da Gama
Brazil - Gaucho
March 6
Esportivo
Brasil de Pelotas
Brazil - Maranhense
March 6
Bacabal
Moto Club MA
Timon MA
Moto Club MA
Brazil - Matogrossense
March 6
Sinop
Cuiaba
Brazil - Mineiro
March 6
Caldense
Patrocinense
Pouso Alegre
America MG
-
March 7
Urt MG
Cruzeiro
Brazil - Paraense
March 6
Tuna Luso
Independente PA
Aguia de Maraba
Castanhal EC
Gaviao Kyikateje FC
Carajas
Tapajos
Independente PA
Brazil - Piauiense
March 6
Fluminense PI
River AC
Flamengo PI
Picos
Brazil - Sergipano
March 6
Dorense
Sergipe
Lagarto AC
Freipaulistano
Brazil - Sul-Matogrossense: Group A
March 6
Novoperario FC
Dourados AC
Aguia Negra
Aquidauanense
Brazil - Tocantinense
March 6
Capital FC TO
Gurupi
Nova Conquista EC
Tocantinopolis
Bulgaria - Parva Liga
March 6
Arda Kardzhali
Cherno More Varna
PFC CSKA-Sofia
Lokomotiv Plovdiv
-
March 7
Etar
CSKA 1948
Bulgaria - Vtora Liga
March 6
PFC Lokomotiv Sofia 1929
Septemvri Sofia
Neftochimic Burgas 1962
Minyor Pernik
Yantra
Strumska Slava
FK Septemvri Simitli
Vitosha Bistritsa
Hebar
Dunav Ruse
Ludogorets Razgrad II
Kariana Erden
Cameroon - Elite 1: Group B
March 6
Colombe
New Stars
Colombia - Primera A: Apertura
March 6
Once Caldas
Deportivo Cali
-
March 7
Rionegro Aguilas
Atletico Nacional
Colombia - Primera B: Apertura
March 6
Llaneros FC
Atletico Huila
Tigres FC
Real Cartagena
Costa Rica - Primera División: Clausura
March 6
Limon
Guadalupe FC
Municipal Perez Zeledon
LD Alajuelense
-
March 7
Club Sport Herediano
Sporting San Jose
Costa Rica - Liga de Ascenso: Clausura: Group A
March 6
Guanacasteca
Puntarenas FC
Municipal Garabito
AD Municipal Liberia
Costa Rica - Liga de Ascenso: Clausura: Group C
March 6
Barrio Mexico
Turrialba
Croatia - 1st League
March 6
Slaven
NK Lokomotiva
Hajduk Split
NK Varazdin
Croatia - 2nd League
March 6
Junak
Osijek B
NK Kustosija
Cibalia
Opatija
Rudes
Cyprus - 1. Division: Championship
March 6
Omonia Nicosia
Anorthosis
Cyprus - 1. Division: Relegation
March 6
Pafos FC
APOEL Nicosia
Cyprus - 2. Division
March 6
AEZ Zakakiou
ASIL Lysi
Achyronas Liopetriou
Anagennisi Deryneia
Alki Oroklinis
Akritas Chlorakas
Enosis Neon THOI Lakatamia
Onisilos Sotira
Kouris Erimis
PAEEK
Othellos Athienou
Ypsonas
PO Xylotympou 2006
Aris Limassol
Czech Republic - 2nd league
March 6
FK Blansko
Trinec
SK Lisen
Hradec Kralove
-
March 7
Zizkov
MFK Chrudim
Denmark - 2nd Division: Group 1
March 6
Jammerbugt FC
Frem
FC Sydvest 05
Thisted
B 93
Holbaek
Denmark - Elitedivisionen Women
March 6
KoldingQ
Fortuna Hjoerring
Denmark - 1. Division: Relegation Play-off: Grp. 1 Women
March 6
Ballerup-Skovlunde
Damsoe
Oesterbro IF
Solroed FC
Ecuador - Serie A: 1st Stage
March 6
Orense
Aucas
LDU de Quito
Universidad Catolica
-
March 7
Emelec
Delfin
Egypt - Premier League
March 6
Aswan FC
Pyramids FC
El Salvador - Primera Division: Clausura: 1st stage - Group Central
March 7
Santa Tecla FC
Alianza FC
El Salvador - Primera Division: Clausura: 1st stage - Group Occidental
March 7
CD Sonsonate
Once Deportivo
El Salvador - Primera Division: Clausura: 1st stage - Group Oriental
March 6
Firpo
Jocoro FC
Municipal Limeno
CD Aguila
England - Premier League U-18
March 6
Chelsea U18
Tottenham Hotspur U18
Liverpool U18
Manchester United U18
Southampton U18
West Ham United U18
Wolverhampton Wanderers U18
Newcastle United U18
Derby County U18
Middlesbrough U18
Sunderland U18
Everton U18
West Bromwich Albion U18
Crystal Palace U18
Estonia - Meistriliiga
March 6
Nomme JK Kalju
Tulevik Viljandi
Tammeka
Narva Trans
Estonia - Esiliiga
March 6
Paide Linnameeskond U21
FCI Levadia U21
Tartu JK Welco
Flora Tallinn U21
Ethiopia - Premier League
March 6
Ethiopia Bunna SC
Fasil Kenema SC
Jimma Aba Jifar FC
Wolkite City FC
-
March 7
Wolaita Dicha SC
Adama City FC
Faroe Islands - Premier League
March 6
EB/Streymur
Fuglafjoerdur
Faroe Islands - 1. Deild
March 6
B71 Sandoy
Ki Klaksvik II
FC Suduroy
B36 Torshavn II
AB Argir
Skala
Finland - Suomen Cup: Play-off
March 6
SJK Akatemia
SJK
France - Division 1 Women
March 6
Dijon Foot
Bordeaux
Fleury Merogis U.S
Le Havre
Reims
Paris FC
Georgia - Erovnuli Liga
March 6
FC Samgurali Tskhaltubo
Saburtalo
Lokomotivi Tbilisi
FC Telavi
Germany - 3rd Liga
March 6
Duisburg
1860 Muenchen
Hansa Rostock
Kaiserslautern
Luebeck
Viktoria Koeln 1904
Magdeburg
Waldhof Mannheim
Meppen
Dynamo Dresden
Saarbruecken
KFC Uerdingen
Germany - Regionalliga Südwest
March 6
Aalen
Ulm
Bahlinger SC
Freiburg II
FC Giessen
FCA Walldorf
FSV Frankfurt
VfB Stuttgart II
Hoffenheim II
Pirmasens
Homburg
Hessen Kassel
Kickers Offenbach
TSG Balingen
Mainz 05 II
Bayern Alzenau
Sonnenhof Grossaspach
TSV Steinbach
TuS RW Koblenz
TSV Schott Mainz
Germany - Regionalliga West
March 6
Bonner SC
Lippstadt
FC Wegberg-Beeck
Borussia Dortmund II
Oberhausen
Alemannia Aachen
SC Wiedenbrueck
Fortuna Duesseldorf II
SV Straelen
Bergisch Gladbach
Sportfreunde Lotte
Preussen Muenster
VfB Homberg
SV Roedinghausen
Wuppertal
Schalke 04 II
FC Koeln II
Borussia Moenchengladbach II
Germany - Bundesliga Women
March 6
SGS Essen
Werder Bremen
Ghana - Premier League
March 6
Karela United
Aduana Stars
King Faisal
Liberty Professionals
Gibraltar - National League
March 6
Bruno's Magpies
Europa Point
Greece - Super League
March 6
OFI Crete
AE Larissa
Atromitos
Asteras Tripolis
PAS Giannina
Panathinaikos
Greece - Super League 2
March 6
Ionikos
Xanthi
Guatemala - Liga Nacional: Clausura
March 6
Coban Imperial
Sanarate
Iztapa
Antigua Guatemala
Comunicaciones FC
Santa Lucia Cotzumalguapa
-
March 7
Sacachispas Chiquimula
Guastatoya
Honduras - Liga Nacional: Clausura
March 6
Real de Minas
CD Real Sociedad
Hong Kong - Premier League
March 6
Resources Capital FC
Rangers
-
March 7
Warriors
Happy Valley
Hungary - OTP BANK Liga
March 6
Paksi SE
Mezokovesd SE
Puskas FC Academy
Ujpest
Hungary - NB II
March 6
Debrecen
Kaposvari
Iceland - League Cup: Group 1
March 6
Valur
HK Kopavogs
Afturelding
KA Akureyri
Iceland - League Cup: Group 2
March 6
KR Reykjavik
Kordrengir
FH Hafnarfjordur
Thor Akureyri
Iceland - League Cup: Group 4
March 6
Fylkir
Leiknir Reykjavik
Throttur Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar
Iceland - League Cup A: Group 1 Women
March 6
Keflavik
IBV Vestmannaeyjar
Iceland - League Cup A: Group 2 Women
March 6
Tindastoll
FH Hafnarfjordur
India - Indian Super League: Play-off
March 6
Northeast United FC
ATK Mohun Bagan FC
India - I-League: Relegation Play-off
March 6
Chennai City FC
Sudeva
Indian Arrows
Neroca FC
Iran - Persian Gulf Pro League
March 6
Gol Gohar
Mes Rafsanjan
Saipa
Naft Masjed Soleyman FC
Sanat Naft Abadan
Persepolis
Shahr Khodrou FC
Paykan
Aluminium Arak
Sepahan
Tractor FC
Nassaji Mazandaran FC
Esteghlal
Foolad Khuzestan
Zob Ahan
Machine Sazi FC
Israel - Ligat Ha'Al
March 6
Maccabi Netanya
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Haifa
Maccabi Petach Tikva
Italy - Serie D: Group C
March 6
Luparense
Campodarsego
Italy - Serie D: Group D
March 6
Prato
Sammaurese
Italy - Serie D: Group H
March 6
AZ Picerno ASD
Fidelis Andria
Aversa Normanna
Portici
Sorrento
Taranto
Italy - Campionato Primavera 1
March 6
Ascoli Calcio 1898 FC Primavera
Bologna Primavera
Cagliari Primavera
Sampdoria Primavera
SPAL 2013 Primavera
Juventus Primavera
Genoa Primavera
Atalanta Primavera
Roma Primavera
Sassuolo Primavera
Torino Primavera
Empoli Primavera
Fiorentina Primavera
AC Milan Primavera
Italy - Serie A Women
March 6
Hellas Verona
Roma
Florentia San Gimignano
San Marino Academy
Japan - J. League
March 6
Gamba Osaka
Kashima Antlers
Nagoya Grampus Eight
Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol
Shonan Bellmare
-
March 7
Yokohama F.Marinos
Sanfrecce Hiroshima
Japan - J. League 2
March 6
FC Ryukyu
Renofa Yamaguchi
-
March 7
SC Sagamihara
Thespakusatsu Gunma
Ehime FC
JEF United Chiba
Fagiano Okayama FC
Zweigen Kanazawa
Kyoto Sanga FC
Matsumoto Yamaga
Tochigi SC
Blaublitz Akita
Tokyo Verdy
Montedio Yamagata
Kazakhstan - Super Cup
March 6
Tobol Kostanay *
FC Astana
Kenya - Premier League
March 6
Zoo FC
Vihiga United
AFC Leopards
Nairobi City Stars
Bandari
Nzoia Sugar FC
Sofapaka
Bidco United
Western Stima
Wazito FC
Kosovo - Superliga
March 6
FC Prishtina
Llapi
Gjilani
Arberia
Luxembourg - National Division
March 6
F91 Dudelange
FC Wiltz 71
AS Jeunesse Esch
FC Progres Niederkorn
FC Rodange 91
Swift Hesperange
Malaysia - Super League
March 6
Melaka United
Sabah FA
Pulau Pinang
Kuala Lumpur FA
Selangor
Pahang
UiTM
Terengganu
Malaysia - Premier League
March 6
Kelantan
Perak II
Negeri Sembilan
Johor Darul Ta'zim II
PDRM
Selangor Pkns FC
Terengganu II
FAM-MSN
Malta - Premier League
March 6
Floriana
Balzan FC
Hamrun Spartans
Hibernians
Tarxien Rainbows
Birkirkara
Lija
Santa Lucia F.C.
Mosta
Senglea Athletic
Sliema Wanderers
Gzira United
Malta - 1st Division
March 7
St. George's FC
Mqabba
Mexico - Liga MX Guard1anes: Clausura
March 6
Atlas
FC Juarez
-
March 7
CF America
Leon
Monterrey
Queretaro FC
Mazatlan FC
CD Guadalajara
Mexico - Liga Premier: Serie A Apertura: Group 1
March 6
Cimarrones de Sonora II
Colima FC
Gavilanes FC Matamoros
Tecos
U.A. Zacatecas
Leones Negros II
Mexico - Liga Premier: Serie A Apertura: Group 2
March 6
Ciervos
Cafetaleros de Chiapas II
Cruz Azul Hidalgo
Pioneros de Cancun
Mexico - Liga MX: Clausura Women
March 6
Atlas
Cruz Azul
Pumas UNAM
Tigres
Mexico - Liga MX U20: Clausura
March 6
Atlas
FC Juarez U20
Monterrey U20
Queretaro
Mazatlan FC U20
Chivas Guadalajara
America Mexico
Leon
Moldova - National Division
March 6
Dacia Buiucani
Codru
FC Sheriff
Dinamo-Auto
Montenegro - 1. CFL
March 6
Sutjeska
Zeta
Decic Tuzi
Rudar Pljevlja
FK Podgorica
Jezero
OFK Titograd
FK Iskra
Petrovac
Buducnost Podgorica
Morocco - Botola Pro
March 6
RSB Berkane
FAR Rabat
Morocco - Botola Pro 2
March 6
Olympique Dcheira
Club Jeunesse Ben Guerir
Tihad Casablanca
Union Touarga Sport
Wydad Fes
KAC Kenitra
Nicaragua - Primera Division: Clausura
March 6
CD Walter Ferretti
Real Madriz
-
March 7
Real Esteli FC
CD Ocotal
Managua FC
CD Junior de Managua
Northern Ireland - Premiership
March 6
Crusaders
Warrenpoint Town
Dungannon Swifts
Coleraine
Linfield
Cliftonville
Portadown
Glenavon
Ballymena United
Larne
North Macedonia - First League
March 6
FK Makedonija Gjorče Petrov
FK Sileks
Panama - LPF: Apertura - East
March 6
Atletico Chiriqui
CD Universitario
-
March 7
Plaza Amador
Costa Del Este FC
Paraguay - Division Profesional: Apertura
March 6
Nacional
Cerro Porteno
Sol de America
Olimpia
Poland - Ekstraklasa
March 6
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Lechia Gdansk
Zaglebie Lubin
Jagiellonia Bialystok
Rakow Czestochowa
Cracovia
Poland - I Liga
March 6
LKS Lodz
Widzew Lodz
Resovia
Gornik Leczna
GKS Jastrzebie
Korona Kielce
Radomiak Radom
Chrobry Glogow
Poland - II Liga
March 6
Znicz Pruszkow
LKP Motor Lublin
Blekitni Stargard
KKS 1925 Kalisz
Lech Poznan ll
Sokol Ostroda
Polkowice
Stal Rzeszow
Olimpia Elblag
Wigry Suwalki
Olimpia Grudziadz
Bytovia Bytow
GKS Katowice
Hutnik Krakow
Poland - III Liga: Group 1
March 6
KS Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Bialystok
Lechia Tomaszow Mazowiecki
KS Blonianka Blonie
Jagiellonia II Bialystok
Concordia Elblag
Poland - III Liga: Group 2
March 6
Baltyk Koszalin
Radunia Stezyca
MKS Flota Swinoujscie
Polonia Sroda
Sks Unia Swarzedz
JKS Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
KS Mieszko Gniezno
Chemik Police
Gornik Konin
Gryf Wejherowo
Unia Janikowo
Kp Starogard Gdansk
Sokol Kleczew
Swit Skolwin
Pogon II Szczecin
MKP Kotwica Kolobrzeg
SKS Baltyk Gdynia
MKS Nielba Wagrowiec
KS Pomorzanin Torun
-
March 7
GKS Przodkowo
Elana Torun
Poland - III Liga: Group 3
March 6
Sleza Wroclaw
Miedz Legnica II
Warta Gorzow Wielkopolski
Gornik Zabrze II
MKS Kluczbork
LKS Goczalkowice-Zdroj
Foto-Higiena Gac
Polonia Nysa
Lechia Zielona Gora
Stal Brzeg
MKS Piast Zmigrod
Pniowek Pawlowice Slaskie
Rekord Bielsko-Biala
ROW Rybnik 1964
Ruch Chorzow
MKS Polonia Stal Swidnica
Poland - III Liga: Group 4
March 6
Stal Stalowa Wola
Avia Swidnik
FKS Stal Krasnik
KS Hetman Zamosc
Siarka Tarnobrzeg
Lewart Lubartow
Wisla Sandomierz
KS Wisloka Debica
KS Wisla Pulawy
Jutrzenka Giebultow
LKS Lagow
Korona II Kielce SA
Poland - Ekstraliga Women
March 6
Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec
GKS Katowice
Medyk Konin
AZS UJ Krakow
UKS SMS Lodz
Portugal - Campeonato de Portugal: Group A
March 6
CD Cerveira
Vianense
CDC Montalegre
Maria da Fonte
Portugal - Campeonato de Portugal: Group C
March 6
Maritimo B
Leca
Portugal - Campeonato de Portugal: Group D
March 6
Anadia
Sanjoanense
Portugal - Campeonato de Portugal: Group E
March 6
Condeixa
Carapinheirense
Mortagua FC
CD Alcains
Sertanense
Uniao de Leiria
Portugal - Campeonato de Portugal: Group F
March 6
Torreense
S.U. 1 de Dezembro
Alverca
Sacavenense
Portugal - U23 Championship: Relegation Round
March 6
Sporting Cp U23
Academica Coimbra
Portugal - Campeonato Nacional: North: Relegation Round Women
March 6
AD Ovarense
Boavista FC
Valadares Gaia FC
Fiaes SC
Qatar - Qatar Stars League
March 6
Al-Khuraitiat
Al-Duhail SC
Republic of Korea - K-League 1
March 6
Gwangju FC
Ulsan Hyundai
Incheon United
Daegu FC
Gangwon FC
Pohang Steelers
-
March 7
Suwon Bluewings
Seongnam FC
FC Seoul
Suwon City
Republic of Korea - K-League 2
March 6
FC Anyang
Ansan Greeners
Seoul E-Land FC
Sangju Sangmu
-
March 7
Daejeon Citizen
Busan I'Park
Jeonnam Dragons
Gyeongnam FC
Republic of Korea - Cup
March 6
Chuncheon FC
Doksuri FC
Chungju Citizen FC
Yangpyeong *
Daejeon Korail
Hwajeong FC
SMC Engineering FC
Cheongju FC
-
March 7
523 FC
Jeonju Citizen
FC Together
Jaemicseu FC
Gimpo Citizen
Jungnang Chorus
Yangju Citizens
Jinju Citizen
Cheonan City
FC Namdong
Majang
Songwol FC
Yeoju Sejong
Goyang Citizen FC
Romania - Liga 1
March 6
CS Universitatea Craiova
Botosani
UTA Arad
CFR Cluj
Romania - Liga II
March 6
CS Aerostar Bacau
Pandurii
CSM Slatina
Farul Constanta
Gloria Buzau
FC Unirea Slobozia
Petrolul Ploiesti
Turris-Oltul
Rapid Bucuresti
Miercurea Ciuc
-
March 7
FC Dunarea Calarasi
Ripensia Timisoara
Viitorul Pandurii Targu Jiu
CSM Resita
Russia - 1st Division
March 6
Akron Tolyatti
SKA-Khabarovsk
FC Yenisey Krasnoyarsk
Fakel
FC Alania Vladikavkaz
Irtysh
FC Krasnodar II
Veles Moscow
FC Volgar
Nizhny Novgorod
Krylya Sovetov Samara
Chertanovo Moscow
Shinnik Yaroslavl
FC Orenburg
Tekstilshchik
Tom Tomsk
Neftekhimik
Dinamo Briansk
Torpedo Moscow
Chayka
Baltika
Spartak Moscow II
Russia - PFL: Group 1
March 6
Biolog Novokubansk
Legion Dinamo
Chernomorets Novorossiysk
SKA Rostov
Russia - Youth League: Group B
March 6
Rubin Youth
UFA Youth
Uor-5 Youth
Football Academy Of Konoplev
San Marino - Campionato
March 6
Cailungo
Faetano
FC Fiorentino
Cosmos
FC Fiorentino
San Giovanni
Juvenes/Dogana
San Giovanni
Juvenes/Dogana
Tre Fiori
La Fiorita Montegiardino
Domagnano
La Fiorita Montegiardino
Tre Penne Galazzano
SP Libertas
S.S. Murata
SP Libertas
Tre Penne Galazzano
SS Pennarossa
Domagnano
Virtus Acquaviva
Cosmos
Saudi Arabia - Pro League
March 6
Al Ahli
Damac FC
Serbia - Prva Liga
March 6
Buducnost Dobanovci
Loznica
FK Dubocica
Zarkovo
Jagodina
FK Zemun
Trayal Krusevac
Kolubara
Zeleznicar Pancevo
FK Borac Cacak
Slovakia - Fortuna Liga
March 6
FK Senica
FK Pohronie
Slovan Bratislava
DAC 1904 Dunajska Streda
Trencin
Spartak Trnava
Zemplin Michalovce
Nitra
Zilina
Ruzomberok
Zlate Moravce
SKF Sered
Slovakia - 2nd League
March 6
Liptovsky Mikulas
Komarno
FC Kosice
Slavoj Trebisov
FK Poprad
FC Petrzalka 1898
Puchov
FC STK 1914 Samorin
Skalica
Dukla Banska Bystrica
Zeleziarne Podbrezova
Dubnica
-
March 7
Zilina B
Slovan Bratislava B
Slovenia - Prva Liga
March 6
Mura
Aluminij
Gorica
Maribor
Koper
Domzale
South Africa - Premier League
March 6
Cape Town City FC
Stellenbosch FC
Bloemfontein Celtic
Maritzburg United
Chippa United
Orlando Pirates
South Africa - 1st Division
March 6
Bizana Pondo Chiefs
Richards Bay
JDR Stars
Cape Town All Stars
Jomo Cosmos
TS Sporting
Polokwane City
University of Pretoria
Spain - Segunda B: Group I - Group A
March 6
Compostela
Celta Vigo B
Spain - Segunda B: Group I - Group B
March 6
CD Lealtad
Real Valladolid B
Leonesa
UP Langreo
Spain - Segunda B: Group II - Group A
March 6
Athletic Bilbao B
CD Laredo
Portugalete
Barakaldo
Spain - Segunda B: Group II - Group B
March 6
Ebro
SD Tarazona
Spain - Segunda B: Group III - Group B
March 6
Villarreal B
Hercules
Spain - Segunda B: Group IV - Group A
March 6
Cadiz B
Algeciras
CD Marino
Recreativo Huelva
Spain - Segunda B: Group IV - Group B
March 6
UCAM Murcia
Yeclano
Spain - Primera Division Women
March 6
Valencia
Sevilla
Eibar
Levante
Santa Teresa
Barcelona
-
March 7
Real Sociedad
Deportivo La Coruna
Sweden - Cup: Group 1
March 6
Malmoe FF
Halmstads BK
Vaesteraas SK
GAIS
Sweden - Cup: Group 2
March 6
Degerfors
Utsiktens BK
Elfsborg
Falkenbergs FF
Sweden - Cup: Group 4
March 6
Djurgaarden
Kalmar FF
IK Brage
Umeaa
Sweden - Cup: Group 7
March 6
Orebro
Sirius
Trelleborgs FF
IF Loedde
Switzerland - Super League
March 6
Young Boys
FC Vaduz
Servette
Basel
Switzerland - Challenge League
March 6
Thun
Kriens
Switzerland - NLA Women
March 6
Lugano
FC Zuerich Frauen
FC Basel
FC St Gallen-Staad
Servette
FC Luzern
Grasshopper Zurich
BSC Young Boys
Syria - Premier League
March 6
Al-Futowa
Al-Taleiah
Tanzania - Premier League
March 6
Kagera Sugar
Namungo FC
Mwadui
Azam FC
Ruvu Shooting
JKT Tanzania
Thailand - Thai League
March 6
Muang Thong United
Buriram United
Prachuap FC
Nakhon Ratchasima FC
Police Tero FC
Suphanburi FC
Trat FC
Rayong FC
-
March 7
BG Pathum United
Chiangrai United
Thailand - Thai League 2
March 6
Chainat FC
Nong Bua Pitchaya FC
Ayutthaya United FC
Udon Thani FC
Samut Sakhon FC
JL Chiangmai United FC
Uthai Thani FC
MOF Customs United
-
March 7
Chiangmai FC
Phrae United
Tunisia - Ligue I
March 6
Ben Guerdane
US Monastir
Tunisia - Ligue 2: Group C
March 6
Kalaa Sport
Menzel Bouzelfa
Sfax Railways
ES Djerba Midoun
Sporting Ben Arous
AS Gabes
Tunisia - Ligue 2: Group D
March 6
AS Kasserine
EO Sidi Bouzid
ES Hamam Sousse
AS Mehamedia
Zarzis
ES Rades
Uganda - Super League
March 6
Mbarara City
Vipers SC
BUL FC
Wakiso Giants
Bright Stars FC
Onduparaka FC
SC Villa
Uganda Police
Ukraine - U21 League
March 6
Zorya Lugansk U21
FC Lviv U21
FC Dynamo Kiev U21
FC Minaj U21
FC Ingulets U21
Kolos Kovalivka U21
-
March 7
SC Dnipro-1 U21
FC Oleksandriya U21
Ukraine - U19 League
March 6
FC Olimpik Donetsk U19
Shakhtar Donetsk U19
FC Rukh LVIV U19
SFC Desna Chernihiv U19
FC Mariupol U19
FC Vorskla Poltava U19
FC Zorya Lugansk U19
FC Lviv U19
-
March 7
Dynamo Kyiv U19
FC Minaj U19
United Arab Emirates - UAE League
March 6
Al Ittihad Kalba
Baniyas
Al-Ain
Al-Wasl
Al-Jazira
Shabab Al-Ahli Dubai FC
Hatta
Al Fujairah
United Arab Emirates - Division 1
March 6
Dibba
Dibba Al-Hisn
AL Arabi (UAE)
Emirates Club
Uruguay - Primera División: Clausura
March 6
Boston River
Cerro
Club Atletico Penarol
River Plate
Uzbekistan - Super Cup
March 6
Pakhtakor Tashkent
Nasaf Qarshi
Wales - Cymru Premier
March 6
Caernarfon
Aberystwyth
Cefn Druids AFC
Barry Town
Connah's Quay
Newtown
Flint Town United
Penybont
Haverfordwest
Cardiff Met University
TNS
Bala Town
Zambia - Super League
March 6
NAPSA Stars FC
Buildcon
Green Buffaloes
Nkwazi
Kitwe United
Green Eagles
Zanaco
Nkana FC
Africa - Africa Cup of Nations U20: Play-off
March 6
Ghana U20
Uganda U20
ads_300x250