Premier League - England
January 16
Wolverhampton Wanderers
West Bromwich Albion
Leeds United
Brighton & Hove Albion
West Ham United
Burnley
Fulham
Chelsea
Leicester City
Southampton
-
January 17
Aston Villa
Everton
Sheffield United
Tottenham Hotspur
Liverpool
Manchester United
Manchester City
Crystal Palace
-
January 18
Arsenal
Newcastle United
-
January 19
West Ham United
West Bromwich Albion
Leicester City
Chelsea
-
January 20
Leeds United
Southampton
Manchester City
Aston Villa
Fulham
Manchester United
-
January 21
Liverpool
Burnley
Championship - England
January 16
Middlesbrough
Birmingham City
AFC Bournemouth
Luton Town
Blackburn Rovers
Stoke City
Bristol City
Preston North End
Cardiff City
Norwich City
Coventry City
Sheffield Wednesday
Derby County
Rotherham United
Nottingham Forest
Millwall
Queens Park Rangers
Wycombe Wanderers
Watford
Huddersfield Town
Barnsley
Swansea City
-
January 19
Derby County
AFC Bournemouth
Reading
Coventry City
Blackburn Rovers
Swansea City
Rotherham United
Stoke City
Watford
Barnsley
-
January 20
Norwich City
Bristol City
Brentford
Luton Town
Cardiff City
Queens Park Rangers
Huddersfield Town
Millwall
Nottingham Forest
Middlesbrough
Birmingham City
Preston North End
FA Cup - England
January 19
Southampton
Shrewsbury Town
League 1 - England
January 16
AFC Wimbledon
Sunderland
Accrington Stanley
Gillingham
Bristol Rovers
Charlton Athletic
Burton Albion
Ipswich Town
Fleetwood Town
Portsmouth
Hull City
Blackpool
Northampton Town
Oxford United
Peterborough United
Milton Keynes Dons
Plymouth Argyle
Crewe Alexandra
Rochdale
Wigan Athletic
Shrewsbury Town
Lincoln City
Swindon Town
Doncaster Rovers
-
January 19
Hull City
Accrington Stanley
Peterborough United
Charlton Athletic
Blackpool
Northampton Town
Crewe Alexandra
Bristol Rovers
Doncaster Rovers
Rochdale
Lincoln City
Gillingham
Milton Keynes Dons
Fleetwood Town
Portsmouth
AFC Wimbledon
Sunderland
Plymouth Argyle
League 2 - England
January 16
Barrow
Scunthorpe United
Bolton Wanderers
Cheltenham Town
Bradford City
Crawley Town
Colchester United
Cambridge United
Forest Green Rovers
Port Vale
Grimsby Town
Southend United
Leyton Orient
Morecambe
Mansfield Town
Carlisle United
Newport County
Salford City
Stevenage
Tranmere Rovers
Walsall
Oldham Athletic
-
January 19
Carlisle United
Leyton Orient
Cheltenham Town
Newport County
Crawley Town
Stevenage
Harrogate
Exeter City
Morecambe
Walsall
Southend United
Cambridge United
Tranmere Rovers
Forest Green Rovers
National League - England
January 16
Maidenhead United
Yeovil Town
Wrexham
Dover
-
January 19
Bromley
Sutton United
Dagenham & Redbridge
Stockport County
Eastleigh
King's Lynn Town
FC Halifax Town
Hartlepool United
Boreham Wood
Barnet
Solihull Moors
Weymouth
Wealdstone
Dover
Yeovil Town
Notts County
EFL Cup - England
January 5
Tottenham Hotspur
Brentford
-
January 6
Manchester United
Manchester City
Community Shield - England
August 29, 2020
Arsenal *
Liverpool
EFL Trophy: Play offs - England
January 12
Hull City
Fleetwood Town
Sunderland
Port Vale
Lincoln City
Accrington Stanley
Oxford United
Cambridge United
Peterborough United
Portsmouth
Bristol Rovers
AFC Wimbledon
Northampton Town
Milton Keynes Dons
-
January 13
Tranmere Rovers
Leicester City Academy
National League North - England
January 16
AFC Fylde
Blyth Spartans
Alfreton Town
Hereford
Chorley
Farsley Celtic AFC
Darlington
Chorley
Kidderminster Harriers
Spennymoor Town FC
Telford
Curzon
York City
Gloucester City
Gateshead FC
Guiseley
-
January 19
AFC Fylde
Brackley Town
Boston United
Spennymoor Town FC
Bradford PA
Chester FC
Chorley
Kettering Town FC
Curzon
Southport
Darlington
Hereford
Guiseley
Kidderminster Harriers
York City
Gateshead FC
National League South - England
January 16
Bath City
St.Albans
Billericay
Dulwich Hamlet
Dartford
Hungerford Town
Hampton & Richmond
Ebbsfleet United
Havant and Waterlooville
Eastbourne Borough
Hemel Hempstead
Concord Rangers
Slough Town
Braintree Town
Welling United
Tonbridge Angels
-
January 19
Bath City
Havant and Waterlooville
Billericay
Chelmsford
Dulwich Hamlet
St.Albans
Hemel Hempstead
Oxford City
Maidstone
Braintree Town
Slough Town
Ebbsfleet United
Northern Premier Division - England
January 16
Ashton United
Basford United
Grantham Town
Witton Albion
Hyde United
Atherton Collieries
Lancaster City
Buxton
Matlock Town
FC United of Manchester
Mickleover Sports
Bamber Bridge
Nantwich Town
Morpeth Town FC
Radcliffe
Stafford Rangers
Scarborough Athletic
Gainsborough
Warrington Town
South Shields
Whitby
Stalybridge
Southern Premier Division: Central - England
January 16
AFC Rushden & Diamonds
Bromsgrove Sporting
Barwell FC
Peterborough Sports
Biggleswade Town
Redditch United
Coalville Town
Rushall Olympic
Leiston
Hitchin Town
Lowestoft Town
Kings Langley FC
Needham Market
Banbury United
St. Ives Town FC
Nuneaton Borough FC
Stourbridge
Royston Town
Stratford Town
Hednesford
Tamworth
Alvechurch
Southern Premier Division: South - England
January 16
Gosport Borough
Metropolitan Police FC
Hartley Wintney
Hendon
Hayes & Yeading United
Beaconsfield Town
Merthyr Town
Wimborne Town
Poole Town FC
Salisbury
Swindon Supermarine
Chesham United
Taunton Town
Farnborough
Tiverton
Dorchester Town
Weston Super Mare
Harrow Borough
Yate Town
Truro City
Isthmian League - England
January 19
Bognor Regis Town
Bowers & Pitsea
Lewes
Carshalton Athletic
Merstham
Margate
Worthing
Bishop's Stortford
EFL Trophy: North group A - England
November 17, 2020
Carlisle United
Aston Villa Academy
EFL Trophy: North group B - England
November 18, 2020
Morecambe
Manchester United Academy
EFL Trophy: North group C - England
November 17, 2020
Bolton Wanderers
Newcastle United Academy
EFL Trophy: North group D - England
November 10, 2020
Port Vale
Liverpool Academy
-
November 11, 2020
Tranmere Rovers *
Wigan Athletic
EFL Trophy: North group E - England
November 17, 2020
Lincoln City *
Manchester City Academy
EFL Trophy: North group F - England
November 10, 2020
Doncaster Rovers
Wolverhampton Wanderers Academy
Bradford City
Oldham Athletic
EFL Trophy: North group G - England
November 10, 2020
Barrow
Accrington Stanley
-
November 11, 2020
Blackpool
Leeds United Academy
EFL Trophy: North group H - England
November 17, 2020
Hull City
Grimsby Town
EFL Trophy: South group A - England
November 10, 2020
Colchester United
Southend United
Portsmouth
West Ham United Academy
EFL Trophy: South group B - England
November 10, 2020
Gillingham
Arsenal Academy *
Crawley Town
Ipswich Town
EFL Trophy: South group C - England
November 17, 2020
Northampton Town *
Stevenage
EFL Trophy: South group D - England
November 18, 2020
Bristol Rovers
Chelsea Academy
EFL Trophy: South group E - England
November 17, 2020
Exeter City
West Bromwich Albion Academy
EFL Trophy: South group F - England
November 10, 2020
Cheltenham Town
Norwich City Academy
Plymouth Argyle
Newport County
EFL Trophy: South group G - England
November 10, 2020
Charlton Athletic
Leyton Orient
EFL Trophy: South group H - England
November 10, 2020
Burton Albion *
Fulham Academy
Cambridge United *
Peterborough United
Premier League Cup - England
March 20, 2020
Colchester United
Swansea City U23
FA Trophy - England
January 16
Bath City
Peterborough Sports
Havant and Waterlooville
Altrincham
Hornchurch *
King's Lynn Town
Maidstone
Dorking Wanderers
Oxford City
Haringey Borough
Stockport County
Notts County
Sutton United
Dagenham & Redbridge
Weymouth
Darlington
-
January 18
Wealdstone
Gloucester City
-
January 19
Aldershot Town
Solihull Moors
Boreham Wood
Torquay United
FC Halifax Town
Southport
Bromley
Woking *
Kettering Town FC
Leamington
Stamford AFC
Hereford
-
January 20
Boston United
Chesterfield
FA Trophy: qualification - England
October 30, 2020
Wantage Town
North Leigh
-
October 31, 2020
AFC Rushden & Diamonds
Ilkeston FC
Ashton United
Clitheroe
Aveley
Beaconsfield Town
Barking *
Sittingbourne
Basford United
Alvechurch
Biggleswade Town
Heybridge Swifts
Bognor Regis Town
Tooting & Mitcham
Bowers & Pitsea
Hornchurch
Bracknell Town
Cinderford Town
Brighouse Town
Buxton
Bromsgrove Sporting
Coleshill Town
Burgess Hill Town
Harrow Borough
Chesham United *
Whyteleafe
Coggeshall Town
Wingate & Finchley *
Corby Town
Hednesford
Corinthian Casuals
Hendon
Dorchester Town
Gosport Borough
East Thurrock United
Cheshunt
Enfield Town
Ramsgate
Evesham United
Leek Town
FC United of Manchester
Marske United
Faversham Town
Haringey Borough
Felixstowe & Walton United
Metropolitan Police FC
Frome Town
Farnborough
Glossop North End
Workington
Hartley Wintney
Poole Town FC
Hastings *
Ashford Town
Highworth Town
Swindon Supermarine
Hitchin Town
Herne Bay
Horsham
Welwyn Garden City *
Hyde United
Frickley Athletic
Kendal Town
Buxton
Kings Langley FC
Brightlingsea Regent
Leatherhead
Potters Bar Town
Leiston *
Worthing
Loughborough Dynamo
Bedford
Lowestoft Town
Lewes
Maldon & Tiptree
Kingstonian
Marine
Stalybridge
Mickleover Sports
Dereham Town
Moneyfields FC
Kidlington
Morpeth Town FC
Whitby
Needham Market
Three Bridges
Newcastle Town
Nuneaton Borough FC
Peterborough Sports
Gainsborough
Pickering Town
Runcorn Linnets
Radcliffe
Bamber Bridge
Redditch United
Nantwich Town
Royston Town
Hythe Town
Rushall Olympic
Barwell FC
Salisbury
Tiverton
Scarborough Athletic
Witton Albion
South Shields
Colne
St Neots Town
Worksop
St. Ives Town FC *
Stafford Rangers
Stourbridge
Stamford AFC
Stratford Town
Kidsgrove Athletic
Tamworth
Banbury United
Thame United
Wimborne Town
Walton Casuals
Folkestone Invicta
Warrington Town *
Lancaster City
Weston Super Mare
Larkhall Athletic
Whitehawk
Cray Wanderers
Yate Town
Bideford AFC
Yaxley
Grantham Town
-
November 1, 2020
Aylesbury United
Margate
-
November 3, 2020
Coalville Town
Matlock Town *
Marlow
Berkhamsted
Taunton Town
Truro City
Uxbridge
Hayes & Yeading United
-
November 4, 2020
Atherton Collieries
City of Liverpool
Bishop's Stortford
Brentwood Town
Merstham
Carshalton Athletic
FA Cup: qualification - England
November 4, 2020
Stockport County
Chesterfield
Premier League U-18 - England
January 16
Blackburn Rovers U18
Everton U18
Crystal Palace U18
Fulham U18
West Bromwich Albion U18
Norwich City U18
Premier League 2: Division 1 - England
January 15
Brighton & Hove Albion U23
Tottenham Hotspur U23
-
January 18
Derby County U23
Manchester City U23
Everton U23
Liverpool U23
Leicester City U23
Manchester United U23
Premier League 2: Division 2 - England
January 15
Aston Villa U23
West Bromwich Albion U23
-
January 18
Crystal Palace U23
Fulham U23
Leeds United U23
Stoke City U23
Burnley U23
Wolverhampton Wanderers U23
Professional Development League: North - England
January 18
Birmingham City
Coventry City Reserve
-
January 19
Barnsley FC
Nottingham Forest FC
-
January 20
Sheffield United
Hull City
Professional Development League: South - England
January 18
Colchester United
Watford FC
Millwall
Ipswich Town
-
January 19
Cardiff City
Swansea City U23
Queens Park Rangers
Charlton Athletic
FA Women’s Super League - England
January 17
Manchester City Women
Aston Villa Ladies
Everton Ladies
Bristol City Women
Birmingham City Women
Brighton & Hove Albion Women
Reading Women
Arsenal Women
Chelsea Women
Manchester United Women
West Ham United Women
Tottenham Hotspur Women
-
January 20
Birmingham City Women
Everton Ladies
Chelsea Women
Tottenham Hotspur Women
Women's FA Cup - England
January 3
Billericay Town Ladies
Ipswich Town Women
Brighouse Town Ladies
Newcastle United Wfc
Burnley FC Women
Fylde Ladies
Crawley Wasps Lfc
Gillingham Ladies
Hounslow Women
Leyton Orient WFC
Keynsham Town Ladies
Yeovil Town Ladies
Middlesbrough Ladies
Hull City Ladies
Southampton Women
Plymouth Argyle Ladies
Stoke City Ladies
Wem Town Ladies
Sunderland Ladies
Sheffield LFC
West Bromwich Albion WFC
Lincoln City Ladies
Cardiff City Ladies
Oxford Utd Women
Loughborough Foxes LFC
Derby County Ladies
Portsmouth Ladies
Cheltenham Town Ladies
Wolverhampton Wanderers Ladies
Nottingham Forest Ladies
Liverpool Feds Ladies
Huddersfield Town Ladies
Watford Ladies
MK Dons Ladies
League Cup: Play-off Women - England
January 20
Manchester City Women
Chelsea Women
-
January 21
West Ham United Women
Durham Women
League Cup: Group A Women - England
November 19, 2020
Durham Women
Aston Villa Ladies *
Coventry United Ladies
Sheffield United Women
League Cup: Group B Women - England
November 18, 2020
Arsenal Women *
Tottenham Hotspur Women
London City Lionesses
Chelsea Women
League Cup: Group C Women - England
December 16, 2020
Everton Ladies
Manchester United Women
League Cup: Group D Women - England
November 18, 2020
Brighton & Hove Albion Women
Reading Women
Charlton Athletic Women
West Ham United Women
League Cup: Group E Women - England
December 9, 2020
Birmingham City Women
Leicester City Women *
League Cup: Group F Women - England
November 18, 2020
Lewes Women
Bristol City Women
-
November 19, 2020
Crystal Palace Women
London Bees
Community Shield Women - England
August 29, 2020
Chelsea Women
Manchester City Women
ads_300x250