1st League - Czech Republic
September 18
Slavia Prague
Teplice
-
September 19
Banik Ostrava
Pardubice
Opava
SK Dynamo Ceske Budejovice
Slovacko
Pribram
Bohemians 1905
Viktoria Plzen
-
September 20
FC Zbrojovka Brno
1 HFK Olomouc
Slovan Liberec
Karvina
Sparta Prague
FC Fastav Zlin
-
September 21
Mlada Boleslav
Jablonec
1st League: Europa League Play-off - Czech Republic
July 7
Bohemians 1905
Mlada Boleslav
-
July 12
Slovan Liberec
Mlada Boleslav
1st League: Championship - Czech Republic
July 8
Jablonec
Banik Ostrava
Slavia Prague
Sparta Prague
Viktoria Plzen
Slovan Liberec
1st League: Relegation - Czech Republic
July 23
FC Fastav Zlin
Karvina
Opava
1 HFK Olomouc
Pribram
Teplice
-
July 26
1 HFK Olomouc
FC Fastav Zlin
Karvina
Pribram
Teplice
Opava
2nd league - Czech Republic
September 18
Vysocina Jihlava
SK Lisen
-
September 19
Dukla Praha
Trinec
Zizkov
Hradec Kralove
-
September 20
FC Vlasim
SK Prostejov
FK MAS Taborsko
Usti nad Labem
FK Varnsdorf
FK Blansko
Cup - Czech Republic
September 15
Benesov
Teplice
FK Olympie Brezova
Hradec Kralove
Frydek-Mistek
FK Blansko
-
September 16
Frenstat Pod Radhostem
Banik Ostrava
Jiskra Domazlice
Usti nad Labem
Odra Petrkovice
1 HFK Olomouc
Odra Petrkovice
Sigma Olomouc
Slovan Velvary
Bohemians 1905
Sokol Hostoun
Mlada Boleslav
TJ Unie Hlubina
Karvina
Usti nad Orlici
FC Fastav Zlin
Vysoke Myto
FK Prepere
Cesky Brod
FK Chlumec nad Cidlinou
FC Slovan Rosice
FC Zbrojovka Brno
FK TJ Stechovice
FK MAS Taborsko
Hlucin
Trinec
Loko Vltavin
Pribram
MFk Vyskov
Slovacko
Motorlet Prague
MFK Chrudim
Tj Sokol Srbice
FC Vlasim
Valasske Mezirici
SK Prostejov
Znojmo
SK Lisen
3rd League MSFL - Czech Republic
September 19
MFk Vyskov
Valasske Mezirici
Dolni Benesov
SK Hanacka Slavia Kromeriz
FC Slovan Rosice
Odra Petrkovice
Hlucin
FC Viktoria Otrokovice
SFK Vrchovina
SK Sigma Olomouc B
Uhersky Brod
Frydek-Mistek
-
September 20
Slovacko B
FC Vysocina Jihlava B
Unicov
Znojmo
FC Fastav Zlin B
FC Banik Ostrava B
CFL: Group A - Czech Republic
September 18
Kraluv Dvur
SK Rakovnik
-
September 19
Benesov
SK Slavia Praha B
Loko Vltavin
Viktoria Plzen B
Motorlet Prague
Sokol Hostoun
Sokolov
Pisek
Jiskra Domazlice
Admira Prague
-
September 20
FK Pribram B
FK TJ Stechovice
1. FC Karlovy Vary
AC Sparta Prague B
CFL: Group B - Czech Republic
September 18
FC Slovan Liberec B
FK Mlada Boleslav B
-
September 19
Slovan Velvary
FK Teplice B
Usti nad Orlici
FK Prepere
-
September 20
Bohemians 1905 B
FK Jablonec B
FC Hradec Kralove B
Tj Sokol Zivanice
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Dukla Praha B
FK Pardubice B
FK Zbuzany 1953
SK Sokol Brozany
SK Zapy
Winter League: group A - Czech Republic
January 22
Dukla Praha
Pribram
Winter League: group B - Czech Republic
January 21
AC Sparta Prague B
Hradec Kralove
Winter League: group C - Czech Republic
January 22
DAC 1904 Dunajska Streda
Nitra
FC Zbrojovka Brno
Skalica
Winter League: group D - Czech Republic
January 21
FK Pohronie
SK Prostejov
Winter League: play-off - Czech Republic
January 25
FC Zbrojovka Brno
Banik Ostrava
Mlada Boleslav
DAC 1904 Dunajska Streda
-
January 27
Banik Ostrava
DAC 1904 Dunajska Streda *
FC Zbrojovka Brno
Mlada Boleslav *
U19 League - Czech Republic
September 16
FK Mlada Boleslav *
FC Banik Ostrava
-
September 18
1.FK Pribram
Sparta Prague
Opava
FC Zbrojovka Brno
-
September 19
FC Hradec Kralove
FC Pardubice
Karvina
FC Viktoria Plzen
Sigma Olomouc U19
1 FC Slovacko
FC Fastav Zlin
Meteor Praha
Ceske Budejovice
FK Mlada Boleslav
FC Banik Ostrava
Slavia Prague U19
1st League Women - Czech Republic
September 12
Lokomotiva Brno Horni Herspice
FK Pardubice
FC Viktoria Plzen
FC Slovan Liberec
1 FC Slovacko
Sparta Prague
Slavia Prague
FK Dukla Praha
-
September 26
FC Slovan Liberec
Lokomotiva Brno Horni Herspice
-
September 27
1 FC Slovacko
Slavia Prague
FK Dukla Praha
FC Viktoria Plzen
-
September 28
FK Pardubice
Sparta Prague
ads_300x250