Hyundai A-League: play-off - Australia
August 30
Sydney FC
Melbourne City FC
Hyundai A-League - Australia
August 15
Sydney FC
Western United FC
-
August 19
Western United FC
Melbourne City FC
Northern - Australia
September 18
University Azzurri FC
Darwin Hearts FC
-
September 19
Mindil Aces
Hellenic
Casuarina
Port Darwin
Southern - Australia
September 18
Adelaide Raiders
North Eastern Metro Stars
-
September 19
Croydon Kings
Adelaide City
Campbelltown City
Adelaide Comets
Modbury Jets
Cumberland United
Adelaide United Youth
Para Hills Knights
Adelaide Olympic
Adelaide Blue Eagles
Western - Australia
September 5
Bayswater City
Floreat Athena
Cockburn City
Armadale
ECU Joondalup
Balcatta
Gwelup Croatia
Rockingham City FC
Perth
Sorrento
Perth Glory Youth
Inglewood United
Western: Relegation - Australia
September 19
Balcatta
Inglewood United
Bayswater City
Perth Glory Youth
Perth
Rockingham City FC
Capital: Relegation - Australia
September 20
Canberra Olympic
Monaro Panthers
Tuggeranong United
Woden Weston FC
Y-League - Australia
January 24
Melbourne Victory Youth
Adelaide United Youth
-
January 25
Sydney FC Youth
Canberra United Youth
Western Sydney Wanderers FC Youth
Newcastle Jets Youth
-
January 26
Perth Glory Youth
Melbourne City FC Youth
W-League: Playoffs - Australia
March 21
Melbourne City FC
Sydney FC
Southern: play-off - Australia
September 14, 2019
Campbelltown City
Adelaide Comets
New South Wales - Australia
September 18
APIA Leichhardt Tigers
Mt Druitt Town Rangers
Manly United
Blacktown City FC
-
September 19
Western Sydney Wanderers FC Youth
North Shore Mariners
-
September 20
Wollongong Wolves
Sydney Olympic
Sydney United 58
Marconi Stallions
Sydney FC Youth
Rockdale City Suns
-
September 25
Blacktown City FC
Sydney United 58
Victorian: play-off - Australia
September 15, 2019
Avondale FC
Bentleigh Greens *
New South Wales: play-off - Australia
August 31, 2019
APIA Leichhardt Tigers
Sydney United 58
Western: Championship - Australia
September 19
Armadale
Floreat Athena
Gwelup Croatia
ECU Joondalup
Sorrento
Cockburn City
Northern: play-off - Australia
September 28, 2019
Casuarina
Mindil Aces
Victorian: qualification - Australia
September 15, 2019
Dandenong Thunder SC
Bulleen Lions
Queensland: play-off - Australia
September 15, 2019
Olympic FC
Gold Coast Knights
Capital: Championship - Australia
September 19
Gungahlin United
Tigers FC
Canberra FC
Belconnen United
FFA Cup - Australia
October 23, 2019
Adelaide United
Melbourne City FC
Northern New South Wales: play-off - Australia
September 15, 2019
Edgeworth Eagles
Maitland
National Premier leagues: finals - Australia
October 5, 2019
Wollongong Wolves
Lions FC
NPL Youth Victoria - Australia
August 23
Avondale FC U20
Heidelberg United U20
Bentleigh Greens U20
South Melbourne FC U20
Dandenong City U20
Port Melbourne Sharks SC U20
Dandenong Thunder SC U20
Green Gully SC U20
Eastern Lions SC U20
Melbourne Knights FC U20
Hume City FC U20
Oakleigh Cannons FC U20
St Albans Saints U20
Altona Magic U20
NPL Youth Queensland - Australia
September 19
Gold Coast Knights U20
Gold Coast United FC U20
Lions FC U20
Redlands United U20
Peninsula Power U20
Brisbane City U20
Eastern Suburbs U20
Olympic FC U20
-
September 20
Sunshine Coast Wanderers U20
Moreton Bay United U20
Capalaba Bulldogs U20
Brisbane Roar U20
Brisbane Capital League Division One - Australia
September 18
Ipswich City
Western Spirit
-
September 19
New Farm United
Brisbane Athletic
AC Carina
Mount Gravatt
Annerley
Samford Rangers
University of Queensland
Virginia United
-
September 20
The Lakes
North Pine
Northern New South Wales - Australia
September 19
Lake Macquarie
Broadmeadow Magic
Weston Workers
Lambton Jaffas FC
-
September 20
Adamstown Rosebud FC
Maitland
Newcastle Olympic
Edgeworth Eagles
W-League - Australia
February 29
Melbourne Victory
Sydney FC
Perth Glory
Western Sydney Wanderers FC
-
March 1
Melbourne City FC
Brisbane Roar FC
Brisbane Premier League - Australia
September 18
Centenary Stormers
Brisbane Knights
-
September 19
Bayside United
Toowong
Albany Creek
Grange Thistle
Caboolture FC
The Gap
North Star FC
Acacia Ridge FC
-
September 20
St George Willawong FC
Taringa Rovers
NPL Youth Western - Australia
September 19
Armadale U20
Floreat Athena U20
Balcatta U20
Inglewood United U20
Bayswater City U20
Perth Glory U20
Gwelup Croatia U20
ECU Joondalup U20
Perth U20
Rockingham City FC U20
Sorrento U20
Cockburn City U20
Capital - Australia
August 29
Belconnen United
Tigers FC
Monaro Panthers
Gungahlin United
Woden Weston FC
Canberra Olympic
-
August 30
Canberra FC
Tuggeranong United
Victorian Premier League One - Australia
September 5
Brunswick City
Northcote City
Bulleen Lions
Manningham United Blues
Kingston City
Moreland Zebras
Langwarrin SC
North Geelong Warriors
Moreland City FC
Goulburn Valley Suns
Pascoe Vale SC
Werribee City
Tasmania - Australia
September 19
Devonport City
Riverside Olympic
Glenorchy Knights
Kingborough Lions
Launceston City
South Hobart
Olympia FC Warriors
Clarence Zebras
Y-League: championship - Australia
January 31
Sydney FC Youth
Melbourne Victory Youth
Queensland Premier League - Australia
September 19
Logan Lightning
Souths United
Mitchelton
Wolves FC
Rochedale Rovers
Western Pride
-
September 20
Ipswich Knights
SWQ Thunder
Sunshine Coast
Holland Park Hawks
-
September 23
Rochedale Rovers
Wolves FC
Queensland - Australia
September 19
Lions FC
Redlands United
Gold Coast Knights
Gold Coast United FC
Peninsula Power
Brisbane City
Eastern Suburbs
Olympic FC
-
September 20
Sunshine Coast Wanderers
Moreton Bay United
Capalaba
Brisbane Roar FC Youth
-
September 23
Gold Coast United FC
Peninsula Power
New South Wales Premier League 2 - Australia
September 19
SD Raiders FC
Newcastle Jets Youth
Bonnyrigg White Eagles
St George FC
Hills United FC
St George City
Spirit FC
Northern Tigers
-
September 20
Hakoah Sydney City East
Blacktown Spartans
Victorian - Australia
September 11
Melbourne Knights
Eastern Lions SC
Port Melbourne Sharks SC
Dandenong City
Green Gully Cavaliers
Dandenong Thunder SC
Oakleigh Cannons
Hume City FC
-
September 12
Altona Magic
St Albans Saints
-
September 13
Heidelberg United
Avondale FC
NPL Queensland Women - Australia
September 19
Gold Coast United FC
Moreton Bay United Jets
South West Queensland Thunder FC
Capalaba FC
The Gap FC
Lions FC
-
September 20
Mitchelton
Eastern Suburbs FC
Souths United
Logan Lightning
-
September 25
Moreton Bay United Jets
The Gap FC
NPL South Australia Women - Australia
September 11
Adelaide University
FFSA NTC
Salisbury Inter
Metro United
Adelaide City
West Adelaide
Adelaide Comets
Fulham United FC
Brisbane Premier League Women - Australia
September 18
The Lakes
Virginia United
-
September 19
Broadbeach United
Peninsula Power FC
Coomera Colts SC
AC Carina
Grange Thistle
University of Queensland
-
September 20
Ipswich City
Annerley
ads_300x250