Euro 2020 - Group E
June 19
Spain
Poland
Euro 2020 - Group F
June 19
Hungary
France
Portugal
Germany
USA - Major League Soccer
June 19
Columbus Crew
Chicago Fire
FC Cincinnati
Colorado Rapids
New York City FC
New England Revolution
Toronto FC
Orlando City
DC United
Inter Miami CF
FC Dallas
Minnesota United
Austin FC
San Jose Earthquakes
LA Galaxy
Seattle Sounders FC
Portland Timbers
Sporting Kansas City
Los Angeles FC
Houston Dynamo
Brazil - Serie A
June 20
Flamengo
Bragantino
Finland - Veikkausliiga
June 19
KuPS
Honka
Lithuania - A Lyga
June 19
Dainava Alytus
Suduva
Norway - Eliteserien
June 19
Sandefjord
Viking
Sweden - Superettan
June 19
IK Brage
Orgryte
Norrby
IFK Vaernamo
Oesters IF
AFC Eskilstuna
Joenkoepings Soedra
GAIS
Vasalunds IF
Landskrona BoIS
Africa - Champions League: play-off
June 19
Esperance
Al Ahly
Wydad Casablanca
Kaizer Chiefs
Asia - Champions League: Qualification
June 20
Brisbane Roar FC
Kaya FC
International - Club Friendlies
June 19
Motorlet Prague
Admira Prague
Osijek
NK Cepin
Slavoj Trebisov
FK Humenne
Dukla Praha
AC Sparta Prague B
Baltika
FK UFA
Spartak Trnava
FC Petrzalka 1898
SW Bregenz
Austria Lustenau
Orebro
Haecken
Djurgaarden
Kalmar FF U21
FC Admira Wacker Modling
SV Horn
Mjaellby
Halmstads BK
Malmo FF U21
Elfsborg
ASV St. Martin an der Raab
FC Minihof Liebenau
SV SW Lieboch
SV Peggau II
Tempo Overijse
Jeugd Union Saint Gilloise
Tempo Overijse
Union St.Gilloise
FC Juniors OOe
Puskas FC Academy
Liptovsky Mikulas
Zemplin Michalovce
Ludogorets Razgrad
CFR Cluj
SC Herz Pinkafeld
TSV Hartberg
Slavia Sofia
PFC Marek Dupnitsa
Bad Voslau
SC Wiener Viktoria
Berg en Dal
St.Truiden
Mura
Dinamo Zagreb
SC Retz
FC Olympique Klosterneuburg 05
SV Drassmarkt
ASK Jabing
SV Wurmla
USV Raika Pressbaum
TSC Backa Topola
FK Spartak Subotica
ASK St. Valentin
Amstetten
NK Zagora
Sibenik
SV Schattendorf
Bad Sauerbrunn
SV St. Anna
ASK Voitsberg
Buducnost Podgorica
Vllaznia
Algeria - Ligue 1
June 19
CR Belouizdad
Paradou AC
MC Oran
MC Alger
NC Magra
USM Bel Abbes
USM Alger
JS Kabylie
WA Tlemcen
Olympique de Medea
JS Saoura
JSM Skikda
US Biskra
RC Relizane
Algeria - Ligue 2: Centre
June 19
Amal Bou Saada
WR Msila
CR Beni Thour
USM EL Harrach
IRB Lakhdaria
USM Blida
JSM Bejaia
Ben Aknoun
RC Arbaa
MO Bejaia
RC Kouba
WA Boufarik
Algeria - Ligue 2: East
June 19
CRB Ouled Djellal
AS Khroub
HB Chelghoum Laid
USM Annaba
MO Constantine
MC EL Eulma
MSP Batna
CA Batna
Nrb Teleghma
US Chaouia
USM Khenchela
DRB Tadjenanet
Algeria - Ligue 2: West
June 19
IRB El Kerma
ASM Oran
MC Saida
SC Ain Defla
MCB Oued Sly
Crb Ain Ouessara
OM Arzew
Zr Temouchent
RC Oued Rhiou
JSM Tiaret
Skaf Khemis Miliana
US Remchi
Angola - Girabola
June 19
FC Bravos do Maquis
Gd Baixa de Cassanje
Sagrada Esperanca
Santa Rita
Sporting Cabinda
P. Associacao Do Sambizanga
Argentina - Federal A: Group A
June 19
CASD Camioneros
Olimpo
Desamparados
Independiente Chivilcoy
Ferro Carril Oeste General Pico
Circulo Deportivo
Huracan Las Heras
Deportivo Madryn
Juventud Unida Universitario
Club Sportivo Penarol
Sol de Mayo
Ciudad de Bolivar
Villa Mitre
Club Cipolletti
Circulo Deportivo
Sansinena BB
Ciudad de Bolivar
Villa Mitre
Club Cipolletti
Juventud Unida Universitario
Club Sportivo Penarol
Sol de Mayo
Ferro Carril Oeste General Pico
Desamparados
Independiente Chivilcoy
CASD Camioneros
Olimpo
Deportivo Madryn
Sportivo Estudiantes
Huracan Las Heras
Argentina - Federal A: Group B
June 19
Defensores de Pronunciamiento
Racing de Cordoba
Juventud Unida Gualeguaychu
Boca Unidos
Sarmiento de Resistencia
Douglas Haig
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
CA Chaco For Ever
Sportivo Belgrano
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
Boca Unidos
Sportivo Belgrano
CA Chaco For Ever
Central Norte
Douglas Haig
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
Union de Sunchales
Juventud Unida Gualeguaychu
Sarmiento de Resistencia
Racing de Cordoba
Crucero del Norte
Sportivo Las Parejas
Defensores de Pronunciamiento
Australia - A-League: Play-off
June 19
Sydney FC
Adelaide United
Melbourne City FC
Macarthur FC
Australia - NPL Capital
June 19
Monaro Panthers
Belconnen United
Tuggeranong United
Tigers FC
Gungahlin United
Canberra Olympic
Australia - NPL New South Wales
June 20
Wollongong Wolves
Marconi Stallions
APIA Leichhardt Tigers
Rockdale City Suns
Blacktown City FC
Sutherland Sharks
Northbridge FC Bulls
Sydney United 58
Sydney Olympic
Mt Druitt Town Rangers
Sydney FC Youth
Manly United
Australia - NPL Northern New South Wales
June 19
Weston Workers
Valentine Phoenix
Charlestown Azzurri
Adamstown Rosebud FC
Edgeworth Eagles
Lambton Jaffas FC
Newcastle Olympic
Broadmeadow Magic
Australia - NPL South Australia
June 19
Adelaide City
Cumberland United
Australia - NPL Tasmania
June 19
Olympia FC Warriors
Glenorchy Knights
Australia - NPL Western Australia
June 19
Armadale
Perth Glory Youth
Balcatta
ECU Joondalup
Bayswater City
Inglewood United
Perth SC
Gwelup Croatia
Rockingham City FC
Sorrento
Australia - Brisbane Premier League
June 19
Mount Gravatt
St George Willawong FC
The Gap
University of Queensland
The Lakes
Bayside United
Albany Creek
Acacia Ridge FC
Australia - Queensland Premier League
June 20
Sunshine Coast
Western Pride
Wolves FC
Holland Park Hawks
Belarus - Premier League
June 19
FK Vitebsk
Rukh Brest
Gomel
Isloch
Torpedo Zhodino
Sputnik Rechitsa
Dinamo Minsk
BATE Borisov
Belarus - 1st League
June 19
Belshina Bobruisk
FC Lida
FC Slonim
Shakhtar-2 (Petrikov)
Brazil - Serie B
June 19
Avai FC
Remo
Vasco da Gama
CRB
Guarani
Ponte Preta
Operario Ferroviario
Cruzeiro
Vitoria
Brusque
Sampaio Correa
Confianca
Vila Nova
Coritiba
Brazil - Serie C: Group A
June 19
Floresta
Botafogo PB
Paysandu
Volta Redonda
Brazil - Serie C: Group B
June 19
Novorizontino
EC Sao Jose
Ituano FC
Parana Clube
Oeste FC
Criciuma
Brazil - Serie D: Group A1
June 19
Castanhal EC
Sao Raimundo RR
GAS
Ypiranga AP
Fast Clube
Penarol Atletico Clube
Brazil - Serie D: Group A2
June 19
Guarany de Sobral
Palmas
4 de Julho
Tocantinopolis
Imperatriz
Paragominas FC
Brazil - Serie D: Group A4
June 19
Bahia de Feira
Juazeirense
Murici
ASA
Brazil - Serie D: Group A5
June 19
Brasiliense
Nova Mutum
Jaragua
Porto Velho EC
Goianesia
Aparecidense
Uniao Rondonopolis
Gama
Brazil - Serie D: Group A6
June 19
Uberlandia
Patrocinense
Ferroviaria
Rio Branco VN
Brazil - Serie D: Group A7
June 19
Boavista
Madureira RJ
Portuguesa
Santo Andre
Brazil - Serie D: Group A8
June 19
Joinville
Juventus SC
FC Cascavel
Caxias
Brazil - Women's Brasileiro A1
June 19
CR Flamengo RJ
SE Kindermann SC
Sao Jose EC
Ferroviaria SP
Botafogo Fr RJ
Santos FC SP
SC Corinthians SP
Minas Icesp DF
Cambodia - C-League
June 19
Angkor Tiger FC
Phnom Penh Crown
Boeung Ket Angkor FC
Visakha FC
National Police Commissary
Svay Rieng
Electricite du Cambodge
National Defense Ministry FC
Kirivong Soksen Chey
Nagaworld FC
Prey Veng
Asia Euro United FC
Congo - Ligue 1
June 19
Inter Club Brazzaville
Patronage Sainte-Anne
JS Talangai
Leopards de Dolisie
Czech Republic - Women's 1st League: Championship group
June 19
FC Viktoria Plzen
Slavia Prague
Sparta Prague
1 FC Slovacko
Czech Republic - Women's 1st League: Relegation group
June 19
FK Pardubice
Lokomotiva Brno Horni Herspice
Denmark - Danmarksserien: Group 1: Promotion
June 19
Karlslunde IF
GVI
Frederikssund IK
Alleroed FK
Ledoeje-Smoerum Fodbold
Koege Nord FC
Herlev
Ishoej IF
Denmark - Danmarksserien: Group 1: Relegation
June 19
B 1908
Fremad Valby
Ballerup-Skovlunde
Skjold Birkeroed
Greve
Husum
BK Union
Roskilde Boldklub
KFUM
Otterup
Denmark - Danmarksserien: Group 2: Promotion
June 19
IF Lyseng
Odder IGF
Hedensted
VRI
Marienlyst
Vejgaard
Silkeborg KFUM
OKS
Denmark - Danmarksserien: Group 2: Relegation
June 19
B 1913
FC Djursland
Aarhus Fremad II
Viby IF
Noerresundby
Kolding B
Ringkoebing
Tjoerring IF
Tarup-Paarup
IF Skjold Saeby
Varde
Herning Fremad
Kjellerup
Horsens fS
Ecuador - Serie B
June 19
Guayaquil SC
CD America de Quito
Ecuador - Supercopa
June 19
Independiente del Valle
Delfin
Emelec
Nueve de Octubre
Estonia - Esiliiga
June 19
Flora Tallinn U21
Talinna Kalev
Tartu JK Welco
Tammeka U21
FC Elva
Maardu Linnameeskond
Paide Linnameeskond U21
Paernu Jalgpalliklubi
Faroe Islands - Premier League
June 19
EB/Streymur
B36 Torshavn
Faroe Islands - 1. Deild
June 19
Vikingur Gota II
NSI Runavik II
B36 Torshavn II
FC Suduroy
Ki Klaksvik II
B71 Sandoy
Finland - Kakkonen: Group A
June 19
FC Kiffen
PK Keski-Uusimaa
Peka
SC KuFu-98
Finland - Kakkonen: Group B
June 19
EPS
Honka (A)
FC Jazz
Hjs Akatemia
Ilves-Kissat
VJS
SalPa
Pargas IF
Georgia - Erovnuli Liga
June 19
Saburtalo
Samtredia
Dinamo Tbilisi
Lokomotivi Tbilisi
Germany - Regionalliga: Promotion Play-off
June 19
TSV Havelse
FC Schweinfurt
Greece - Football League: South
June 19
Aspropyrgos Enosis
Episkopi Rethymno
Egaleo
Kalamata
Ialysos
Asteras Vlahioti
Kallithea
Niki Volou
Rhodos AS
AS Santorini 2020
Hong Kong - 1st Division
June 20
Central & Western
South China
Eastern District
Yuen Long
Hoi King
HONGDA
North District
Wong Tai Sin
Sham Shui Po
Citizen
Shatin SA
Wing Yee
Tai Po
Hong Kong FC
Iceland - 1. Deild
June 19
Vikingur Olafsvik
Vestri
Iceland - 2. Deild
June 19
Reynir Sandgerdi
Magni
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
Throttur Vogum
IR Reykjavik
Fjardabyggd
KF Fjallabyggdar
KV Vesturbaer
Volsungur
Kari
Iceland - Women's Urvalsdeild
June 19
Keflavik
Tindastoll
Iraq - Premier League
June 19
Al Semawah
Al Quwa Al Jawiya
Ireland - 1st Division
June 19
Cobh Ramblers
Treaty United
Italy - Serie D: Promotion Play-off
June 19
ASD Trastevere
Robur Siena
AZ Picerno ASD
Fidelis Andria
ArzignanoChiampo
Clodiense
Trestina
San Donato
Latina
Savoia
Fanfulla
NibionnOggiono
Italy - Serie D: Group A
June 19
AS Casale
AC Legnano
ASD Imperia
Castellanzese
Caronnese
ACSD Saluzzo
Folgore Caratese
ASDC Gozzano
Fossano
Lavagnese
P.D.H.A.E.
Bra
Sanremese
ASD Calcio Chieri 1955
Sestri Levante
Borgosesia
Vado
Arconatese
Montebelluna
Virtus Bolzano
Italy - Serie D: Group D
June 19
GS Bagnolese
Forli
Ghivizzano Borgoamozzano
Correggese
Lentigione
Sammaurese
Prato
Seravezza
Pro Livorno 1919 Sorgenti
Aglianese
Real Forte Querceta
Progresso
SSDRL Marignanese Calcio
Rimini
Sasso Marconi
Fiorenzuola
Mezzolara
Corticella
Italy - Serie D: Group F
June 19
ASD Pineto
Campobasso
ASD Porto Sant Elpidio
SN Notaresco
Aprilia
Cynthialbalonga
Atletico Terme Fiuggi
Castelfidardo
Olympia Agnonese
Montegiorgio
Rieti
Matese
Tolentino
Vastogirardi
Italy - Serie D: Group I
June 19
Acireale
San Luca
Calcio Biancavilla 1990
Troina
Castrovillari
Licata
Citta di Messina
Roccella
Cittanovese
Santa Maria Cilento
Gelbison Cilento
Paterno
Marina di Ragusa
Rende
Rotonda
Dattilo Noir
Sant'Agata
Messina
Japan - J. League
June 19
Yokohama FC
FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
Kashiwa Reysol
Kashima Antlers
Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds
Shonan Bellmare
Japan - J. League 2
June 19
Matsumoto Yamaga
Omiya Ardija
Tochigi SC
V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu
Renofa Yamaguchi
Fagiano Okayama FC
FC Ryukyu
Jubilo Iwata
JEF United Chiba
Zweigen Kanazawa
Kyoto Sanga FC
SC Sagamihara
Tokyo Verdy
Mito Hollyhock
Montedio Yamagata
Giravanz Kitakyushu
Ehime FC
Thespakusatsu Gunma
Machida Zelvia
Japan - J. League 3
June 19
Grulla Morioka
Azul Claro Numazu
Kagoshima United
Vanraure Hachinohe
YSCC
Fujieda MYFC
Nagano Parceiro
Kataller Toyama
Tegevajaro Miyazaki
Kamatamare Sanuki
Imabari FC
FC Gifu
Japan - Nadeshiko League Women
June 20
AS Harima Albion
Nippatsu Yokohama FC Seagulls
Yamato Sylphid
Ehime FC Ladies
Ange Violet Hiroshima
Iga Kunoichi
Jordan - Pro League
June 19
Al-Salt
Al-Hussein SC
Ramtha SC
Al-Baqaa
Kazakhstan - Premier League
June 19
Tobol Kostanay
Zhetysu Taldykorgan
Kaspyi Aktau
Kaisar Kyzylorda
FC Arys
Kairat Almaty
Kazakhstan - First Division
June 19
Akademia Ontustyk
FK Baikonur
FK Aksu
Kyran Shymkent
FK Ekibastuz
FC Kyzylzhar-M
Okzhetpes Kokshetau
Maktaaral
Kenya - Premier League
June 19
Nairobi City Stars
Kakamega Homeboyz
Western Stima
Nzoia Sugar FC
KCB
Mathare United
Lithuania - I Lyga
June 19
Lietava Jonava
Zalgiris Vilnius B
FK Silas
BFA
FK Panevezys B
FA Siauliai
Banga Gargzdai B
FK Atmosfera
Morocco - Botola Pro
June 19
FAR Rabat
MCO Oujda
Olympic Club de Safi
MAT Tetouan
Chabab Mohammedia
RSB Berkane
Nigeria - NPFL
June 19
Akwa United
Adamawa United
Norway - 2. Division: Group 1
June 19
Eidsvold TF
Floroe
Alta
Moss
Norway - 2. Division: Group 2
June 19
Flekkeroey
Sotra Sportsklubb
Vard Haugesund
Kjelsaas
Skeid
Arendal Fotball
Norway - Women's Toppserien
June 19
Kolbotn
Stabaek
Palestine - Gaza Strip League
June 19
Shabab Jabalia
Ittihad Shojaeyya
Shabab Rafah
Al Sadaka Club
Paraguay - Division Intermedia
June 19
General Diaz
Tacuary
Rubio Nu
General Caballero JLM
Sportivo San Lorenzo
Sportivo Ameliano
Peru - Copa Bicentenario
June 19
Union Comercio
Santa Rosa de Andahuaylas
Sporting Cristal
Cusco FC
Carlos A. Mannucci
Deportivo Llacuabamba
Poland - II Liga: Promotion
June 19
KKS 1925 Kalisz
SKRA Czestochowa
Poland - III Liga: Group 1: Promotion group
June 19
KS Legionovia Legionowo
Swit Nowy Dwor
Polonia Warszawa
Skierniewice
Poland - III Liga: Group 1: Relegation group
June 19
Olimpia Zambrow
MKS Kutno
Bron Radom
Lechia Tomaszow Mazowiecki
KS Ursus Warszawa
KS Blonianka Blonie
KS Wasilkow
GKS Wikielec
Rks Radomsko
Concordia Elblag
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
KS Pelikan Lowicz
Poland - III Liga: Group 2: Promotion group
June 19
GKS Przodkowo
Radunia Stezyca
SKS Baltyk Gdynia
Pogon II Szczecin
Elana Torun
Polonia Sroda
Poland - III Liga: Group 2: Relegation group
June 19
Chemik Police
MKP Kotwica Kolobrzeg
Baltyk Koszalin
Gwardia Koszalin
Gornik Konin
KS Mieszko Gniezno
JKS Jarota Jarocin
Sks Unia Swarzedz
MKS Nielba Wagrowiec
KS Pomorzanin Torun
Unia Janikowo
MKS Flota Swinoujscie
Poland - III Liga: Group 3
June 19
ROW Rybnik 1964
Lechia Zielona Gora
Foto-Higiena Gac
MKS Polonia Stal Swidnica
Gornik Zabrze II
Ruch Chorzow
Gwarek Tarnowskie Gory
Sleza Wroclaw
LKS Goczalkowice-Zdroj
Warta Gorzow Wielkopolski
Miedz Legnica II
MKS Piast Zmigrod
Pniowek Pawlowice Slaskie
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
Rekord Bielsko-Biala
Stal Brzeg
KS Polonia Bytom SA
Poland - III Liga: Group 4
June 19
KS Wisla Pulawy
KSZO Ostrowiec
Republic of Korea - K-League 1
June 19
Gwangju FC
FC Seoul
Ulsan Hyundai
Seongnam FC
Republic of Korea - K-League 2
June 19
Sangju Sangmu
Seoul E-Land FC
Daejeon Citizen
Ansan Greeners
Bucheon FC 1995
Gyeongnam FC
Chungnam Asan FC
Jeonnam Dragons
Busan I'Park
FC Anyang
Republic of Korea - K3 League
June 19
Gimpo Citizen
Gimhae
Hwaseong
Changwon City
Paju Citizens
Busan Transport Corp
Yangju Citizens
Gyeongju H & N
Cheonan City
Gangneung City
Rwanda - National League: Championship Group
June 19
Police FC Rwanda
Espoir FC
APR FC
Marines FC Gisenyi
Rutsiro FC
Rayon Sports FC
Bugesera FC
AS Kigali
Rwanda - National League: Relegation Group
June 20
Gorilla FC
Mukura Victory
South Africa - Premier League: Qualification
June 19
Chippa United
Richards Bay
Royal AM
Chippa United
Spain - Tercera Division: Promotion Play-off
June 19
Beti Kozkor KE
CD Ardoi
Spain - Women's Primera Division
June 19
Espanyol
Madrid Femenino
Real Betis Femenino
Deportivo La Coruna
Eibar
Huelva
Athletic Bilbao
Sevilla
Logrono
Atletico Madrid
Santa Teresa
Real Madrid Femenino
Sweden - 1st Division: North
June 19
Brommapojkarna
Oerebro Syrianska IF
Piteaa
Assyriska FF
Dalkurd FF
Karlstad BK
IF Sylvia
IFK Haninge BRB
Sollentuna FF
Hudiksvalls FF
Sandvikens IF
Gefle
Sweden - 1st Division: South
June 19
Lindome GIF
Ljungskile
Assyriska IK
FC Linkoeping City
Oesterlen FF
FC Trollhaettan
Tvaaaakers IF
Skoevde AIK
Utsiktens BK
Aatvidaberg
Sweden - 2. Division: Norrland
June 19
Bergnaesets AIK
Stoede IF
Gottne IF
Taefteaa IK
Skellefteaa
Notvikens IK
Sandviks IK
Froesoe IF
Team TG FF
IFK Oestersund
Ytterhogdals IK
Friska Viljor
Sweden - 2. Division: Norra Goetaland
June 19
Angered BK
Nordvaermland FF
Grebbestads IF
Stenungsunds IF
IK Gauthiod
Yxhults IK
Lidkoepings FK
BK Forward
Sweden - 2. Division: Norra Svealand
June 19
IFK Oesteraakers FK
IFK Stocksund
Skiljebo SK
Sandvikens AIK FK
FC Jaerfaella
FC Gute
FC Arlanda
Enskede IK
Kungsaengens IF
Enkoeping
IFK Lidingoe
Gamla Upsala
Sweden - 2. Division: Soedra Goetaland
June 19
KSF Prespa Birlik
Asarums IF FK
IFK Karlshamn
IFK Berga
Raeppe GOIF
FC Rosengaard
FBK Balkan
Soelvesborgs GOIF
Sweden - 2. Division: Soedra Svealand
June 19
Motala AIF FK
Rynninge
Nykoepings BIS
Smedby AIS
Syrianska
Eskilstuna City
Huddinge IF
Arameiska-Syrianska IF
IFK Eskilstuna
Assyriska United
Trosa-Vagnhaerad SK
Tyresoe
Mjoelby AI FF
Karlslunds IF HFK
Sweden - 2. Division: Vaestra Goetaland
June 19
Ullareds IK
Saevedalens IF
Vaestra Froelunda
Hoeganaes BK
Aengelholms FF
Onsala BK
BK Astrio
Husqvarna FF
Eskilsminne IF
Assyriska BK
Torslanda IK
Vinbergs IF
Switzerland - 1. Liga: Group 1
June 19
Naters
Chenois
Young Boys II
Terre Sainte
Bulle
Meyrin
Echallens
FC Azzurri 90
Lancy FC
La Chaux-de-Fonds
Vevey
Team Vaud U21
Switzerland - 1. Liga: Group 2
June 19
Wohlen
Delemont
Baden
Muttenz
Solothurn
Luzern II
Grasshopper II
FC Langenthal
FC Bassecourt
Buochs
SC Goldau
FC Schoetz
Biel/Bienne
Zug
Switzerland - 1. Liga: Group 3
June 19
St. Gallen II
FC Kosova
FC Gossau
Eschen/Mauren
FC Wettswil-Bonstetten
FC Balzers
Red Star Zuerich
FC Thalwil
Tuggen
Winterthur II
FC Dietikon
Hongg
Paradiso
Linth
Tanzania - Premier League
June 19
Polisi Tanzania FC
Simba SC
Uganda - Premier League
June 19
Busoga United FC
URA FC
Vipers SC
Onduparaka FC
Uruguay - Primera División: Apertura
June 19
Sud America
River Plate
Club Atletico Progreso
Cerro Largo
Boston River
Nacional
Montevideo Wanderers
Villa Espanola
USA - USL Championship
June 19
Hartford Athletic
Loudoun United
Birmingham Legion
Austin Bold
Tampa Bay Rowdies
Pittsburgh Riverhounds
FC Tulsa
Louisville City FC
Memphis 901
OKC Energy FC
Oakland Roots
Sacramento Republic FC
San Antonio FC
Rio Grande Valley FC
Las Vegas Lights FC
Orange County SC
San Diego Loyal
Phoenix Rising FC
USA - USL: League One
June 19
Richmond Kickers
Union Omaha
Toronto FC II
Fort Lauderdale CF
Forward Madison FC
New England Revolution II
South Georgia Tormenta FC
Greenville Triumph SC
North Texas SC
FC Tucson
USA - USL League Two: Deep South Division
June 19
East Atlanta FC
Charlotte Independence 2
Peachtree City Moba
Dalton Red Wolves SC
Southern Soccer Academy Kings
Asheville City SC
USA - USL League Two: Great Lakes Division
June 19
Toledo Villa FC
South Bend Lions
USA - USL League Two: Heartland Division
June 20
St. Louis Scott Gallagher
Green Bay Voyageurs
USA - USL League Two: Metropolitan Division
June 19
FA Euro New York
Manhattan SC
New Jersey Copa FC
Cedar Stars Rush
Westchester Flames
New York Red Bulls U23
USA - USL League Two: Mid Atlantic Division
June 19
Northern Virgina FC
Reading United A.C.
Northern Virgina FC
Reading United A.C.
Real Central New Jersey
FC Lehigh Valley United
USA - USL League Two: Mid South Division
June 20
Corpus Christi
Little Rock Rangers
Mississippi Brilla
Brazos Valley Cavalry FC
USA - USL League Two: Southeast Division
June 19
Florida Elite Sa
FC Miami City
Tampa Bay Rowdies U23
The Villages SC
USA - USL League Two: South Atlantic Division
June 19
Lionsbridge FC
Virginia Beach United
North Carolina Fusion U23
Wake FC
Tri Cities FC
Tobacco Road FC
USA - NISA: Spring
June 19
Michigan Stars
Maryland Bobcats FC
Chattanooga FC
Stumptown Athletic
LA Force
New Amsterdam
USA - Women's National Soccer League
June 19
North Carolina Courage
Reign FC
Chicago Red Stars
Washington Spirit
Uzbekistan - Super League
June 19
AGMK
Metallurg Bekobod
Pakhtakor Tashkent
Sogdiyona Jizzax
Turon
Bunyodkor Tashkent
Venezuela - Primera División: Occidental Group
June 19
Aragua FC
Deportivo Lara
Venezuela - Primera División: Oriental Group
June 19
Caracas
Metropolitanos FC
Zambia - Super League
June 19
Kitwe United
Green Buffaloes
Nkana FC
Buildcon

Livescore